Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Každá část hologramu obsahuje informaci o celku – tedy obraz celého programu. Vesmír je strukturován holograficky a i vy jste holografičtí. Stejně tak i každá verze vaší reality. Uvnitř sebe máte všechny možné verze reality.

Ze všech možných verzí si volíte verzi reality dle svých přesvědčení, představivosti a pocitů. Vaše představivost je archívem všech potencionálních hologramů. Z tohoto archívu možností je aktuální zvolenou realitou ta verze, kterou si představujete (věříte v ni nebo na ni soustředíte svou představivost). Následně ji aktivujete pomocí svých pocitů.

Čím více jsou tyto pocity intenzivnější, tím silněji je tato verze aktivována a rychleji se manifestuje do hmotné reality.

Pozitivní pocity a naladění aktivuje žádanou verzi reality. Negativní pocity zase aktivují opak – tedy nežádoucí, obávanou verzi reality.

Vaše přesvědčení jsou výsledkem vaší představivosti, kterou aktivujete svými pocity. Ta verze s nejsilnějšími pocity, jež jsou s ní spojeny, je tou verzí, která se aktivuje.

Uveďme si názorný příklad.

Představte si váš počítač.

Plocha počítače

Ten nabízí mnoho možností a jediné, co musíte udělat, je na jednu z nich kliknout a zvolit si ji. Vaše představivost tvoří souhrn všech nabízených možností na vaší obrazovce. Pohyb myší směrem k žádoucí volbě je, jako se pomocí představivosti soustředit na jednu konkrétní vizi. Kliknutí na onu volbu pak reprezentuje použití vašich pocitů – tím aktivujete onen výběr.

Toto je 3. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.