Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Každá část hologramu obsahuje informaci o celku – tedy obraz celého programu. Vesmír je strukturován holograficky a i vy jste holografičtí. Stejně tak i každá verze vaší reality. Uvnitř sebe máte všechny možné verze reality.

Ze všech možných verzí si volíte verzi reality dle svých přesvědčení, představivosti a pocitů. Vaše představivost je archívem všech potencionálních hologramů. Z tohoto archívu možností je aktuální zvolenou realitou ta verze, kterou si představujete (věříte v ni nebo na ni soustředíte svou představivost). Následně ji aktivujete pomocí svých pocitů.

Čím více jsou tyto pocity intenzivnější, tím silněji je tato verze aktivována a rychleji se manifestuje do hmotné reality.

Pozitivní pocity a naladění aktivuje žádanou verzi reality. Negativní pocity zase aktivují opak – tedy nežádoucí, obávanou verzi reality.

Vaše přesvědčení jsou výsledkem vaší představivosti, kterou aktivujete svými pocity. Ta verze s nejsilnějšími pocity, jež jsou s ní spojeny, je tou verzí, která se aktivuje.

Uveďme si názorný příklad.

Představte si váš počítač.

Plocha počítače

Ten nabízí mnoho možností a jediné, co musíte udělat, je na jednu z nich kliknout a zvolit si ji. Vaše představivost tvoří souhrn všech nabízených možností na vaší obrazovce. Pohyb myší směrem k žádoucí volbě je, jako se pomocí představivosti soustředit na jednu konkrétní vizi. Kliknutí na onu volbu pak reprezentuje použití vašich pocitů – tím aktivujete onen výběr.

Toto je 3. díl z (prozatím) 6-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara
Bashar Zdroj: iasos.com/metaphys/bashar/

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak více než 2,5 roku připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Diskuze

Autor

Leave A Reply