Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Existuje nekonečně mnoho verzí reality. Všechny tyto paralelní reality jsou si rovné, vy ale v každý moment zažíváte pouze jednu z nich.

Přesun z jedné verze do té další není něco nepřirozeného nebo náročného, činíte tak stejně neustále – miliardkrát za sekundu. Není to tedy o tom, „jak to provést“, ale spíše o nasměrování se do té paralelní reality, kterou si přejete. Představte si tento přesun mezi realitami jako film, který mění svoje obrázky 24krát za sekundu. Děje se to tak rychle, že to vytváří iluzi hladkého lineárního vývoje.

Když se přesunete do jiné verze reality, stanete se „tím“ já, jež zde již existovalo. Předchozí „já“ ale nadále existuje a je stále „tam“.

Vše je totiž vědomím a vy jste zároveň vším.

Přesouvání se z jedné paralelní reality do druhé je jako, když „zavřete oči“ v jedné verzi a „otevřete je“ v té další.

Můžete si to představit jako „pohled skrze okno vašeho dalšího já“, místo vašeho starého výhledu.

Pamatujte ale, že toto „nové já“ a i to „předchozí“ jsou obě platná a stále skutečná. Vždy existovala, protože VY jste VŠÍM. Vaše existence je nekonečná.

„Přepínání“ mezi realitami je tedy o změně perspektivy či pohledu odkud se na danou část VŠEHO, CO JEST, díváte.

Když začnete sami sebe vnímat jako vše, neztrácíte tím svou identitu. Naopak, rozšiřujete ji o VŠE OSTATNÍ.

Toto je 9. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.