Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Všechny možné verze reality již existují zároveň a jsou skutečné. I vy v sobě už obsahujete VŠE. Máte tedy k dispozici cokoli, po čem toužíte nebo byste toužit mohli. Už je to ve vás. Byli jste obdařeni vším, co byste si mohli přát. „Jen“ to zatím pro vás nemusí být viditelné (respektive reálné).

Stvoření existuje v přítomném okamžiku mimo čas v jeden nekonečný moment – TEĎ. Pokud tedy věříte, že jednoho krásného dne „něco“ získáte, věřte, že to již máte. Vše totiž existuje NYNÍ ve stavu vidtelnosti či neviditelnosti.

Záleží na vaší frekvenci (vibraci), která je závislá na vašich přesvědčeních o tom, co je reálné.

Není třeba, abyste se modlili nebo si přáli něco získat. Je to přímo před vámi. Ve skutečnosti si přejete, abyste byli schopni vidět, že je to již ve vaší realitě. Když totiž dokážete vidět, že to již máte, pak se vaše vibrace sladí s vibrací vašeho přání. Jakmile se tak stane, není jiná možnost, než, že se vaše přání zhmotní.

Vše je energie. Takto funguje fyzika v tomto vesmíru – vašemu přání musí být učiněno za dost. Nalaďte se na frekvenci vašeho přání (pozn. redakce: pocit, jako by to bylo již vaše) a uvidíte, že to „zde“ vždy existovalo. Pouze to čekalo na vás, až si toho všimnete a začnete si to užívat.

Toto je 6. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.