Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Představte si to (mentální rovina)

Vizualizujte si to. Představte si to. Sněte o tom během dne. Nemusíte si to vizualizovat dlouhou dobu. Krátce stačí, ale musí to být jasná a zřejmá vizualizace. Je potřeba mít jasný obraz. Ten pak vytvoří šablonu – představujte si to tedy do podrobných detailů.

Představte si „to“ a staňte se účinnou psychickou anténou pro přijetí vám preferované reality.

Naciťte se na to (emocionální rovina)

Nadchněte se a buďte o tom či onom vášniví. Jak byste se cítili, kdybyste to měli NYNÍ? Vciťte se do toho právě teď! Propojte se svou vizí všechny vaše emoce a smysly, jakobyste to měli již nyní! Zahrňte do toho všechny svoje smysly jako dotek, chuť apod.

Naciťte se na to a staňte se účinnou emoční anténou pro přijetí vámi preferované reality.

Staňte se tím (fyzická rovina)

Rozumí se tím fyzická akce. Udělejte to! Uzemníte tím onu zkušenost. Dělejte takové věci, které jsou co nejblíže tomu, co se „vidíte“ dělat ve vašich vizích. Použijte veškeré prostředky na onu simulaci a vyzkoušejte si to nanečisto. Tím, že tak učiníte, budete tím trénovat své vědomí. Nasimulujete tím onu „skutečnost“ v přítomný okamžik a Vesmír vám ji následně „doručí“.

Poznámka: fyzická akce není přímou příčinou manifestace. Místo toho ve vás způsobuje jasnější vibraci a soulad s ní – stáváte se tak lepším přijímačem pro přijetí vámi preferované reality. Realita, kterou si přejete, již existuje. Nemusíte ji vytvářet. Stačí ji pouze přijmout.

Staňte se tím a bude z vás účinná fyzická anténa pro přijetí toho, co si přejete.

Shrnuto,

  1. Představte si to -> staňte se účinnou psychickou anténou pro přijetí vám preferované reality.
  2. Naciťte se na to -> staňte se účinnou emoční anténou pro přijetí vámi preferované reality.
  3. Staňte se tím -> bude z vás účinná fyzická anténa pro přijetí vámi preferované reality.
Toto je 5. díl z (prozatím) 7-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara
Bashar Zdroj: iasos.com/metaphys/bashar/

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Diskuze

Autor

Leave A Reply