Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Stejně jako rádio musí nejprve vibrovat na určité frekvenci proto, aby mohlo přijímat jedno konkrétní vysílání (ze všech možných simultánních vysílání), podobně je tomu u člověka.

Vaše přesvědčení způsobují, že vibrujete v rámci unikátního souboru frekvencí. Tyto frekvence potom přitahují svou sympatickou rezonancí hologramy, jež vibrují na té dané frekvenci.

Představte si univerzální matrix, matici nekonečného množství potencionálních hologramů (ze všech nekonečně mnoho možných verzí reality, které existují simultánně), a tyto hologramy a symboly synchronně vibrují na stejných frekvencích jako frekvence vašich přesvědčení. Jsou pak „vytaženy“ z tohoto matrixu a „přijaty“ vámi jako ony aktuální „externí fyzické zkušenosti“. Takové, jež vnímáte jako skutečné – jako objektivní realitu.

Každé přesvědčení je tedy unikátní soubor frekvencí, které jako šablona určují, který hologram (realitu) si přitáhnete do svojí zkušenosti.

Toto je 2. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.