Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Nejdříve se ujistěte, že o dané věci přemýšlíte jako o výzvě spíše než o problému. Problémy už ze samotné definice naznačují, že je obtížné je vyřešit. Navíc právě způsob, jakým si zvolíte definovat svou realitu, určuje výsledek dané zkušenosti!

Následně si představte verzi reality, kterou byste chtěli zažívat. Ujistěte se, že jste do ní zahrnuli i sami sebe. Přesněji řečeno, představte si vaše ideální já – jak by podle vás vypadalo. Poté jej vsaďte do oné náročné situace ve své představivosti a sledujte, jak ji vyřeší.

Pak toto chování prostě imitujte!

Zachovejte se stejně, jako toto ideální já, když bylo konfrontováno s onou překážkou.

Pamatujte si, že vše, co potřebujete vědět, abyste se stali svým vysněným já, je vám v každý moment přístupné.

Toto je 10. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.