Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Rádio nemusí vytvářet program, který si přeje slyšet. Jen se musí naladit na ten, co již existuje. Tím, že se synchronizuje s frekvencemi, činí ze sebe účinný přijímač – podobný ve vibracích onomu signálu – tedy programu, který si přeje přijímat.

Stejně tak vy nemusíte tvořit realitu, kterou si přijete, protože ta již existuje – v rámci nekonečně mnoho pravděpodobných realit, jež existují zároveň vedle sebe. Jediné, co musíte udělat, je, stát se efektivní „anténou“, s podobnou vibrací, abyste tuto realitu mohli přijmout. Tím se pro vás stane skutečnou.

  1. Nejprve se tou vibrací musíte stát.
  2. Pak se tato realita automaticky stává vaší

Musíte nejprve tuto preferovanou realitu „vidět“ jako něco, co již existuje v přítomný okamžik. Teprve pak se stane hmatatelnou vnější realitou.

Rádio používá tuner stanic pro to, aby bylo možné volit a přijímat jakoukoliv ze stanic – ze všech programů, které simultánně existují všude kolem.

Podobně je tomu u člověka, existuje nekonečně mnoho možných realit, které můžete „přijímat“ a zažívat v každý moment. Jak si tedy volíme tu, kterou chceme přitáhnout do své zkušenosti?

Volíme si a přijímáme specifické „verze“ reality podle našich přesvědčení.

Volíme si a přijímáme je tím, že 100% věříme tomu, „o čem jsme přesvědčení, že tak jest“.

Toto je 1. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.