Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Fyzická mysl není navržena tak, aby věděla JAK se něco zrealizuje nebo, jak to bude vypadat, až se tak stane. Můžete ji ale využít k rozhodnutí o tom, CO si přejete.

Vaše vizualizace je jednoduše symbolickou reprezentací stavu bytí, jehož cílem je u vás vytvořit nadšení. Nemusí se ale manifestovat ve stejné formě, jako ve vaší vizualizaci.

Krok 1
Vizualizujte si co nejživěji to, co si přejete. Doslova se tím nadchněte.

Krok 2
PŘEDEJTE tuto vizualizaci a tento radostný stav bytí svému Vyššímu Já.

Krok 3
Pak ZCELA zapomeňte na svou potřebu, aby se vaše přání manifestovalo ve stejné podobě, jako v oné vizualizaci. („Udržujte si“ ale onen radostný stav bytí asociovaný s onou vizualizací.)

Řekněme tedy, že jste nechali onu vizualizaci být a předali ji spolu s oním radostným stavem bytí svému Vyššímu Já, které rozumí tomu, JAK se daná věc může zhmotnit.

Tímto způsobem realizuje manifestaci, která koresponduje s vaším stavem blaženosti, jež jste pocítili, ale ve formě, která výrazně převyšuje původní přání vizualizace. Vaše Vyšší Já tedy dokáže stvořit něco mnohem lepšího, než si lidská mysl dokáže představit – a to výrazně!

Nelimitujte jej tedy tím, že budete trvat na manifestaci vašeho přání přesně tak, jak jste si představovali.

Nezapomeňte tedy – vizualizovat, procítit, „předat“ Vyššímu Já a pak opustit potřebu, aby se to manifestovalo ve stejné formě, jako ve vaší představě.

Toto je 8. díl z (prozatím) 10-dílného seriálu: Ústřední koncepty Bashara

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.