Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pokud si neumožníte sami sobě důvěřovat – i tomu, co se vám děje, fungujete dle definice vaší společnosti jako něco, čemu říkáte „oběť“. Je to velice jednoduchý koncept. Na základě tohoto uvědomí pak svou realitu můžete znovu interpretovat.

Všechny vaše reality jsou skutečně důsledkem rozhodnutí, které činíte o sobě samých v každý moment. Je to na vás a pouze jen na vás – již obsahujete úplně vše a vždy máte možnost si z těchto všech možností zvolit COKOLI.

Cokoli zažíváte je jednoduše výsledkem rozhodnutí, které jste učinili.

Samozřejmě, často si vědomě nevolíte „teď se budu cítit mizerně“.

Ale činíte onu volbu…“Teď jsem neuspěl(a)“.

„Nedosahuji svých cílů“.

„Prostě nemám ty schopnosti.“

Toto všechno je volba. A interpretace vašeho já je právě volba. Sdílíme s vámi následující, protože porozumění všemu jako důsledek VOLBY značí schopnost si zvolit znovu a jinak.

VŠECHNY vaše (fyzické) okolnosti – a to platí pro všechny – jsou výsledkem rozhodování se v každý moment o tom, kdo jste a důvěřování tomuto rozhodnutí. Interpretaci sebe sama…a pak následně konání v rámci této důvěry.

I když se to může zdát jako zjednodušení metodologie tvorby vaší reality, je to nicméně skutečně přesně tak.

Nic, co se děje se neděje VÁM. VŠE se děje PŘÍMO z vás.

Vaše interpretace událostí určuje vaší zkušenost skrze filtr, jímž na realitu nahlížíte. Schopnost se VĚDOMĚ rozhodovat o tom, kdo jste, místo toho, abyste umožnili vašim okolnostem to diktovat, je vaší vrozenou schopností tvůrce. Platí to VŽDY, v každý moment – máte možnost se rozhodnout jinak či opačně nehledě na to, co vidíte kolem sebe jako důkazy.

Prostě si připomeňte, že nic se VÁM neděje. Vše se děje směrem Z vás.

Připomeňte si, že vaše okolnosti jsou jen ODRAZEM toho, kdo jste, nikoli „definicí“ kým jste.

Kniha zdarma!

Připravuji překlad knihy od Elana do češtiny. Kniha (e-book) bude zdarma a pokud chcete být informováni, kdy bude k dispozici, stačí sledovat náš Facebook nebo být odběratelem našeho newsletteru.


Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.