Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Největším „nepřítelem“ člověka je rezistence neboli odpor k něčemu. Je to pokus bojovat s přirozeným vývojem věcí. Popřít to, kam se vás vaše duše snaží zavést. Dáváte tím přednost sevření se před rozvojem a expanzí.

Co s tím tedy lze udělat? První věc, kterou je nutno si přiznat, je fakt, že jste v rezistenci. Pokaždé, když se necítíte dobře, máte strach, o něčem pochybujete či se snažíte usilovně kontrolovat, jak něco dopadně – jste v rezistenci. První krokem je tedy být si tědy vědom(a) toho, jak se cítím.

Jakmile tak učiníte, existuje několik způsobů, jak z toho vybruslit. Nejefektivnějším nástrojem pro to je kompletní odevzdání se. Tím znovu nastartujete pohyb energií. V tomto případě může být cenným nástrojem meditace, která vám pomůže se dostat do souladu s vaší důvěrou i harmonií akceptace.

Můžete se také ptát svých průvodců a pomocníků, aby vám ukázali cestu. I to je skvělá metoda, jak se opět sladit. Dalším efektivním způsobem je, předat své strachy a obavy Zdroji, použít afirmace jako „Vesmír mne vede“. Indikuje to totiž váš záměr posunout se za hranici obav. Navíc tím využijete pomoc, která je vám vždy k dispozici. Také oceňování představuje vynikající nástroj. Když totiž něco oceňujete, nemůžete být zároveň v rezistenci.

Do budoucna vám bude důležitá role akceptace při práci s novými energiemi čím dál jasnější. Budete si vědomi, že existuje několik způsobů, jak se posunout z odporu k akceptaci. To vám pomůže se navigovat a spoluvytvářet váš život s takovou mistrovskou grácií a lehkostí, jakou jste doposud nezažili. Vyzýváme vás k tomu, abyste s tím experimentovali a nalezli si metodu či způsob, který je pro vás nejvhodnější a přináší vám potřebnou úlevu. Takový, který nejraději použijete a bude vám připadat zcela přirozené jej použít v případě potřeby.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: www.trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Leave A Reply