Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Když jste skutečně schopní propustit věci z vaší minulosti, vytváříte tak prostor pro něco nového, lepšího. Propouštění často znamená redefinovat to, co se stalo. Vidět věci v novém světle, vám pomůže se vzdát toho, na čem tolik lpíte.

Možná nechcete opustit myšlenku na to, že jste se v minulosti stali obětí nebo, že jste někomu ublížili. Tak či tak, když jste schopní tyto události vidět jako spolu-tvoření, uvnitř se posunete a tento posun umožní prostor pro něco jiného, něco výrazně odlišného. Nejste tu proto, abyste vytvářeli ty samé věci a zkušenosti pořád dokola. To se ale děje, pokud se nevzdáte toho, co bylo – vaší minulosti.

Vy jste tím člověkem, který dokáže vnést více světla na to, co se vlastně stalo. Tím se světlu více otevíráte a můžete též získat více energie z vyšších sfér. Když se ale minulosti nechcete vzdát, můžeme vás dnem i nocí bombardovat energií a vy nebudete schopní jí přijmout – od nás ani od nikoho jiného. Udržujete se tak v nízkých frekvencích.

Přejeme si, abyste rozpoznali, že jste události ve vaší minulosti vytvořili za účelem růstu – aby vám nějak posloužily.

Dokud to tak ale nebudete vnímat, jejich benefit vám zůstane utajen a odepřen. Nemůžete získat užitek z toho, co jste vytvořili, dokud nepřijmete fakt, že je to vaším dílem, a že jste to stvořili z velmi specifického důvodu. Tím důvodem je to, že z každé zkušenosti vždy něco získáváme – rosteme.

Možná je načase propustit trauma z minulého života, které je v mnoha ohledech podobné tomu, co jste zažili v minulosti v tomto životě. Možná jste chtěli plně porozumět tomu, co je to skutečně odpustit. Možná jste vytvořili minulé zážitky proto, aby vás katapultovaly do zcela jiné reality.

Rozhodněte se, že všechny ty zkušenosti, které jste měly, vám posloužily – a když tak učiníte, změníte svou energii a vytvoříte něco úplně nového. Začnete tvořit vědomě a se záměrem něco, kde bude jednoduše zřejmé, co získáváte již při oné zkušenosti.

Zdroj: Arcturian Council channeled by Daniel Scranton

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.