Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pozorujeme ty z vás, kteří hledají způsob, jak ve vašem životě učinit velké změny. Rádi bychom vás podpořili, abyste nadále prozkoumávali to, co vás zajímá a naciťovali se na to (onu vibraci, kterou máte vždy uvnitř sebe na dosah).

Jsme si vědomi toho, že ti, co čtou tyto řádky, rozumí tomu, že si tvoří svou vlastní realitu. Převážná většina z vás tak ale činí skrze svou mysl a činy, přičemž doufáte, že právě to vás dovede k oněm velkým vysněným změnám.

Nehodláme vás však od vašich činů odrazovat. Naopak vás chceme podpořit v tom, abyste jednali z místa inspirace a dělali jen to, co vám přirozeně přináší radost – místo využívání akce jako prostředku k cíli. Chceme, abyste objevili, že vše, co hledáte, má určitou vibraci. A když konáte z místa nižší nebo odlišné vibrace, než kterou chcete vytvořit, svoje žádané stvoření nezažijete. Místo toho budete zažívat něco, co je pocitově velice podobné oné vibraci, s kterou jste svoje činy realizovali.

Jak tedy postupovat při vytváření svojí reality?

Pokud k tomu přistoupíte tak, že jste si vědomi své schopnosti změnit svou vibraci v každý moment, nacítit se na energií svého stvoření právě zde, pak můžete jít kamkoli a prostě se bavit. Onu vibraci nemusíte držet do nekonečna. Buďte hraví. Opusťte myšlenku, že onu věc či událost musíte zhmotnit a bežte se pobavit.

Dělejte věci, které vás nejvíce naplňují. Nalaďte se na vysokou vibraci prostě jen proto, že jste se rozhodli cítit dobře spíše než se strachovat, jestli se vaše přání někdy zrealizuje. Často také spekulujete a přemýšlíte, jak se ony věci stanou. To vám ale v manifestaci vašich přání nepomůže.

Poohlédněte se kolem sebe právě v tento moment, co ze svých možností, které vidíte, můžete dělat. Tím zapomenete na svá vytoužená přání a umožníte jim přijít. Je to také způsob, jak si užívat realitu v přítomnosti. Navíc nikdy nebudete jinde než v přítomnosti – takže si ji klidně můžete začít užívat.

Arcturian Council channeled by Daniel Scranton Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.