Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Když se na něco těšíte, energie z tohoto očekávání nabírá na obrátkách a tento spád je to, co vás přenese do časové linie, kde již vaše přání, touha existuje.

Očekávání je naděje kombinovaná s touhou a trochou vědění a jistoty, že se něco stane. Vaše očekávání je nezměrná síla, která se ve vás skrývá. Je to mocný kompas, který vás vezme přesně tam, kam chcete (*i nechcete).

Očekáváním toho, co si přejete, aby se stalo, je jistou formou modlitby. Je to ale jiný druh než ten, na který jste zvyklí v souvislosti s náboženstvím. Když něco očekáváte, směrujete energii tím směrem. Tato energie je pak využita pro stvoření toho, co očekáváte.

Zatím jsme mluvili o očekávání toho, co si přejeme. Je ale také stejně tak možné očekávat to, co si nepřejete, aby se stalo*. Mechanika za tím je ale takřka identická. Jediný rozdíl je v tom, že je ve vás strach v souvislosti s oním očekáváním místo naděje a těšení se.

Očekávání může být využito tak, aby vám přineslo splnění vašich přání, ale může být také prostředkem vytvoření zkušenosti, které se bojíte.

Když se soustředíte na frekvenci očekávání, můžete cítit, jak skrze vás proudí energie. Tato energie vás posouvá vpřed za vaším přáním, za vámi preferovanou realitou. Když se na něco těšíte (něco očekáváte), všimněte si jistého zrychlení a povzbuzení. Děje se tak proto, že jste si vědomi (někdy jen formou intuice) toho, že to, co si přejete, již existuje.

Nelze jinak, než se posouvat směrem k vámi vytoužené zkušenosti. Je nevyhnutelná, stejně jako vaše expanze. A i přesto, že tuto expanzi neočekáváte, stane se realitou. Je to hybná síla, ovšem jste na ní již tak zvyklí, že jí ani nevěnujete pozornost. Zdá se být neviditelnou.

Zdroj: http://danielscranton.com

Překlad: Ladislav Šulc

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.