Channeling

Očekávání – katalyzátor splnění vašich snů (nebo strachů)

Očekávání

Když se na něco těšíte, energie z tohoto očekávání nabírá na obrátkách a tento spád je to, co vás přenese do časové linie, kde již vaše přání, touha existuje.

Očekávání je naděje kombinovaná s touhou a trochou vědění a jistoty, že se něco stane. Vaše očekávání je nezměrná síla, která se ve vás skrývá. Je to mocný kompas, který vás vezme přesně tam, kam chcete (*i nechcete).

Očekáváním toho, co si přejete, aby se stalo, je jistou formou modlitby. Je to ale jiný druh než ten, na který jste zvyklí v souvislosti s náboženstvím. Když něco očekáváte, směrujete energii tím směrem. Tato energie je pak využita pro stvoření toho, co očekáváte.

Zatím jsme mluvili o očekávání toho, co si přejeme. Je ale také stejně tak možné očekávat to, co si nepřejete, aby se stalo*. Mechanika za tím je ale takřka identická. Jediný rozdíl je v tom, že je ve vás strach v souvislosti s oním očekáváním místo naděje a těšení se.

Očekávání může být využito tak, aby vám přineslo splnění vašich přání, ale může být také prostředkem vytvoření zkušenosti, které se bojíte.

Když se soustředíte na frekvenci očekávání, můžete cítit, jak skrze vás proudí energie. Tato energie vás posouvá vpřed za vaším přáním, za vámi preferovanou realitou. Když se na něco těšíte (něco očekáváte), všimněte si jistého zrychlení a povzbuzení. Děje se tak proto, že jste si vědomi (někdy jen formou intuice) toho, že to, co si přejete, již existuje.

Nelze jinak, než se posouvat směrem k vámi vytoužené zkušenosti. Je nevyhnutelná, stejně jako vaše expanze. A i přesto, že tuto expanzi neočekáváte, stane se realitou. Je to hybná síla, ovšem jste na ní již tak zvyklí, že jí ani nevěnujete pozornost. Zdá se být neviditelnou.

Zdroj: http://danielscranton.com

Překlad: Ladislav Šulc

Podpořit bennu.cz

0 %