Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Abyste v kvantovém poli dokázali proměnit potenciál do reality, musíte spojit jasný záměr a zesílenou emoci (pocit). Je třeba se naladit na pocit, který očekáváte, že budete cítit, až se váš záměr zrealizuje – pociťujte tuto emoci ještě před onou zkušeností.

Zesílená emoce (která přenáší více energie) je magnetický náboj, který posíláte do kvantového pole. Když tento elektrický náboj (váš záměr) spojíte s magnetickým (emoce), vytvoříte elektromagnetický vzor, který je roven vašemu stavu bytí.

Kvantové pole nereaguje na to, co chceme, ale to, kým jsme.

Myšlenky, které myslíme, posílají do tohoto pole elektrický signál. Pocity, které jsou důsledkem, magneticky přitahují události zpět k nám. To jak přemýšlíme i cítíme tedy společně vytváří stav bytí, jež generuje elektromagnetický vzorec, který ovlivňuje každý atom kolem. To by nás mělo vést k otázce – co vlastně pravidelně vysílám (vědomě či nevědomě)?

Dr. Joe Dispenza Zdroj: www.drjoedispenza.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.