Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Ať už tomu věříte nebo ne, jste na cestě za skutečně magickými zážitky. Došli jste velice daleko, a tak jsou vám k dispozici 5-ti dimenzionální pocity a energie. Ty jsou ve srovnání s tím, co jste doposud zažili, učiněným kouzlem.

Ve vašem světě máte pohádky a sci-fi. Jejich úkolem je vás připravit na to, co teprve přijde. Když se na ně dívate nebo je čtete, pozorujete hlavního hrdinu či hrdinku. Jejich zásadní charakteristikou je, že si věří. Tato sebedůvěra má za důsledek zhmotnění snů i toho, co si ona postava ani nedokázala představit. Na jejich základě získáváte představu o tom, co i vy můžete zažít a co je pro vás připraveno.

Právě umožňujete těmto zkušenostem přijít do vašeho života, a popravdě, většina z vás, jež čte tyto řádky, již některé skutečně magické zážitky prožila. Jste na dostatečně (vibrační) úrovni pro to, abyste uvěřili tomu, o čem zde mluvíme. Naladili jste se na vyšší frekvenci energií, což znamená, že s nimi (a ony s vámi) můžete pracovat tak, abyste si vytvořili doslova pohádkový život. Nevěříte? Teorie? Je to na vás.

Na Zemi nejste jen proto, abyste vyčkali na přisun energii 5. dimenze, které vás posunou za hranici té čtvrté. Jste tu proto, abyste realizovali kouzla, magické životy a pro inspiraci ostatním – že je to možné.

Vaším „úkolem“ je ostatní inspirovat tak, aby si důvěřovali a věřili v sebe. To je ta pravá magie. Nepotřebujete žádné kouzelné lektvary, fráze či hůlky, abyste se v očích ostatních stali pravými kouzelníky a kouzelnicemi.

Daniel Scranton (The Arcturian Council) Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.