Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Zapomenout vše, co jste dosud věděli o realitě není úkolem na jednu noc. Je to proces. Váš proces evoluce vedoucí k restrukturalizaci představy a vzorců myšlení týkajících se reality. Vaše přesvědčení, která jste měli napříč všemi vašimi životy, jsou nyní znovu otevřené k přehodnocení. Některé z nich se již teď rozpadají a drobí na padrť.

Nastal čas dát prostor přesvědčením novým.

Můžete se svobodně rozhodnout čemu budete věřit, co bude vaší pravdou spíše než pouze akceptovat to, o čem vás přesvědčuje vaše okolí. Jakmile tak učiníte, jakmile opustíte svá stará přesvědčení a zvolíte si nový způsob ukotvení, vztah a definice k realitě, získáte čerstvý vítr do svých plachet. Nový začátek.

Nemusíte adoptovat přesvědčení ostatních lidí jen proto, že jsou duchovními učiteli. Nemusíte akceptovat ani naše přesvědčení. Doslova a do písmene si můžete vytvořit svoje vlastní, nové – z ničeho. A protože se chystáte vytvářet svou realitu „z ničeho“, můžete začít něčím méně hmotným, novým přesvědčením.

Tím nejdůležitějším, v co můžete věřit, jste podle nás, a opět připomínáme, že nás nemusíte poslouchat – vy sami. Věřte v to, kdo jste a kým se můžete stát. Můžete si sami pro sebe vytvořit takovou 3D zkušenost, která předčí všechny vaše představy – a to ne na úkor ostatních.

Takovýmto způsobem operuje framework (struktura) 5. dimenze. Je konstruována načisto, z ničeho. Máte plnou (kreativní) kontrolu a zároveň nemusíte věřit v 5D realitu nikoho jiného. Můžete si jednoduše vytvořit tu svou verzi 5. dimenze a v ní věřit.

Vždy ale začínáte tvorbou verze sebe sama, která s vámi nejvíce resonuje. Tou verzí, kterou jste se vždycky chtěli stát. Tento čas je překrásným obdobím pro to stát se vědomým tvůrcem. Je to velkolepý čas na to být sám/sama sebou. Přijměte sebe sama a opusťte všechna přesvědčení, která vás dostali až sem.

Zdroj: Pleiadian High Council of Seven

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor