ChannelingSeberozvoj

Jak realizovat své sny: Vytváření nových přesvědčení

Jak realizovat svoje sny: Tvorba nových přesvědčení

Zapomenout vše, co jste dosud věděli o realitě není úkolem na jednu noc. Je to proces. Váš proces evoluce vedoucí k restrukturalizaci představy a vzorců myšlení týkajících se reality. Vaše přesvědčení, která jste měli napříč všemi vašimi životy, jsou nyní znovu otevřené k přehodnocení. Některé z nich se již teď rozpadají a drobí na padrť.

Nastal čas dát prostor přesvědčením novým.

Můžete se svobodně rozhodnout čemu budete věřit, co bude vaší pravdou spíše než pouze akceptovat to, o čem vás přesvědčuje vaše okolí. Jakmile tak učiníte, jakmile opustíte svá stará přesvědčení a zvolíte si nový způsob ukotvení, vztah a definice k realitě, získáte čerstvý vítr do svých plachet. Nový začátek.

Nemusíte adoptovat přesvědčení ostatních lidí jen proto, že jsou duchovními učiteli. Nemusíte akceptovat ani naše přesvědčení. Doslova a do písmene si můžete vytvořit svoje vlastní, nové – z ničeho. A protože se chystáte vytvářet svou realitu „z ničeho“, můžete začít něčím méně hmotným, novým přesvědčením.

Tím nejdůležitějším, v co můžete věřit, jste podle nás, a opět připomínáme, že nás nemusíte poslouchat – vy sami. Věřte v to, kdo jste a kým se můžete stát. Můžete si sami pro sebe vytvořit takovou 3D zkušenost, která předčí všechny vaše představy – a to ne na úkor ostatních.

Takovýmto způsobem operuje framework (struktura) 5. dimenze. Je konstruována načisto, z ničeho. Máte plnou (kreativní) kontrolu a zároveň nemusíte věřit v 5D realitu nikoho jiného. Můžete si jednoduše vytvořit tu svou verzi 5. dimenze a v ní věřit.

Vždy ale začínáte tvorbou verze sebe sama, která s vámi nejvíce resonuje. Tou verzí, kterou jste se vždycky chtěli stát. Tento čas je překrásným obdobím pro to stát se vědomým tvůrcem. Je to velkolepý čas na to být sám/sama sebou. Přijměte sebe sama a opusťte všechna přesvědčení, která vás dostali až sem.

Zdroj: Pleiadian High Council of Seven

Podpořit bennu.cz

0 %