Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Zapomenout vše, co jste dosud věděli o realitě není úkolem na jednu noc. Je to proces. Váš proces evoluce vedoucí k restrukturalizaci představy a vzorců myšlení týkajících se reality. Vaše přesvědčení, která jste měli napříč všemi vašimi životy, jsou nyní znovu otevřené k přehodnocení. Některé z nich se již teď rozpadají a drobí na padrť.

Nastal čas dát prostor přesvědčením novým.

Můžete se svobodně rozhodnout čemu budete věřit, co bude vaší pravdou spíše než pouze akceptovat to, o čem vás přesvědčuje vaše okolí. Jakmile tak učiníte, jakmile opustíte svá stará přesvědčení a zvolíte si nový způsob ukotvení, vztah a definice k realitě, získáte čerstvý vítr do svých plachet. Nový začátek.

Nemusíte adoptovat přesvědčení ostatních lidí jen proto, že jsou duchovními učiteli. Nemusíte akceptovat ani naše přesvědčení. Doslova a do písmene si můžete vytvořit svoje vlastní, nové – z ničeho. A protože se chystáte vytvářet svou realitu „z ničeho“, můžete začít něčím méně hmotným, novým přesvědčením.

Tím nejdůležitějším, v co můžete věřit, jste podle nás, a opět připomínáme, že nás nemusíte poslouchat – vy sami. Věřte v to, kdo jste a kým se můžete stát. Můžete si sami pro sebe vytvořit takovou 3D zkušenost, která předčí všechny vaše představy – a to ne na úkor ostatních.

Takovýmto způsobem operuje framework (struktura) 5. dimenze. Je konstruována načisto, z ničeho. Máte plnou (kreativní) kontrolu a zároveň nemusíte věřit v 5D realitu nikoho jiného. Můžete si jednoduše vytvořit tu svou verzi 5. dimenze a v ní věřit.

Vždy ale začínáte tvorbou verze sebe sama, která s vámi nejvíce resonuje. Tou verzí, kterou jste se vždycky chtěli stát. Tento čas je překrásným obdobím pro to stát se vědomým tvůrcem. Je to velkolepý čas na to být sám/sama sebou. Přijměte sebe sama a opusťte všechna přesvědčení, která vás dostali až sem.

Zdroj: Pleiadian High Council of Seven

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.