Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Ačkoliv alchymie nejsou žádné čáry, přesto produkuje úžasné a čarovné výsledky. Jste-li vyrovnaní, alchymie se stane vesmírnou. Moudrostí, která napomáhá vytváření směrem k hmatatelné realitě. Je to věda duchovnosti. Je to tanec, který splétá základní prvky vesmíru do úmyslné, záměrné formy. Alchymie je schopnost transformovat jednu možnost v druhou.
Jsme-li otevření a připustíme-li, že je vše možné, pak jsme schopni úmyslně transformovat jednu možnost v druhou. Naučíme-li se jednoduše změnit vibraci myšlenky, pocitu, nebo přesvědčení, tak porozumíme jak s lehkostí vytvářet a udržet dobré bytí, blahobyt a radost.
Obtížné? Ne! Snadné? Je to ve skutečnosti mnohem snazší, než si myslíte.
Takže co vlastně je alchymie?
Jednoduše řečeno, je to změna vibrace myšlenky, úprava frekvencí hmoty a aplikace elementů lásky při vytváření žádaných výsledků.
Například chcete-li se napít vody, tak je užitečné mít nějakou nádobu. Podobně potřebujete “nádobu” na moudrost alchymie při utváření vaší reality. Aura je elektro-magnetické pole, které vás obklopuje, ale které ztratilo strukturu. Je to jako voda bez nádoby. Potřebnou “nádobu” je možné získat změnou vašich myšlenek, přeměnou kmitočtů aury a vytvořením jednoho z posvátných geometrických polí (osmistěn, čtyřstěn, nebo krychle). V souladu s úrovní vědomí se každý z těchto odvěkých matematických geometrických tvarů spojí s unikátní moudrostí vyšší dimenze. Ta energetická geometrie se stane anténou přijímače a vysílačem.
Aura bez struktury a koncentrace je jako rádio, které se nemůže naladit na příslušnou stanici. Vytvořením specifického přijímače a vysílače naladíte osobní energetické pole na vaší vlastní specifickou frekvenci a to vám umožní odrušit všudypřítomné, ale nesoudržné vlnové délky. Tyto rušivé frekvence vám nenáleží a nemají co do činění s vaším posláním. Mnohé z nich jsou v nesouladu s vámi, ale mají tak silný magnetický náboj, že vám brání v porozumění vašeho poslání. Vytvoření energetického geometrického pole-kontejneru zpřístupní nové, fascinující možnosti. Například, osvojíte-li si jak zvýšit rychlost rotace geometrického pole, povznesete se nad životní drama, hluk a zmatek. To nabízí příležitost uvést vaší anténu do souladu s vašim posláním a možná se stát dokonce i šťastnými!
Budete-li chtít posunout latʼku výše, pak je možné zrychlit rotaci geometrického pole až se téměř přiblíží k “rychlosti světla”. Tím se rozšíří vaše povědomí, rozsah přijímače, a zpřístupní se vyšší dimenze vědomí – podobně jako zvýšená kvalita přijímače umožňuje přístup k většímu rozsahu stanic. Zní to komplikovaně? Komplikované to není. Je to snazší, než si myslíte. Pouze to vyžaduje jasný záměr a touhu poznat sebe sama a Zdroj vašeho tvoření.
energetické pole
Toto osobní silové pole obsahuje moudrost alchymie a zahrnuje vše potřebné k přetvoření olova ignorace na zlato osobní uvědomělosti. Jemným dolaďováním tohoto geometrického pole (antény) odstraníte rušivé, nesouladné frekvence událostí a lidí kolem vás a začnete poznávat sama sebe s novým, klidným soustředěním. Začnete se rozpomínat a přeprogramujete se způsobem, který vám nebyl v mnoha předchozích životech přístupný. To vám umožní přijmout a znovu prožít blahobyt a moudrost, o které již víte z vyšších dimenzí.
A zde začínají ty zázračné výsledky. Z vaší nové perspektivy uvidíte, že čas existuje v docela odlišné formě. Minulost ani budoucnost neexistují, existuje pouze přítomný čas, nyní, teď. V tomto přítomném čase, kterému se také říká „souběžný čas“, se všechny události a zážitky odehrávají v jednom momentu, v jednom místě. V tomto souběžném okamžiku jsou všechny odpovědi na jakoukoliv otázku k dispozici dříve, než začnete na otázku odpovídat. Zamyslete se nad tím. Kdybyste znali všechny odpovědi a předem věděli, co se stane v každé situaci, tak proč byste si zvolili situaci, která není příjemná? Kdyby vám byly všechny možnosti vždy k dispozici, tak byste se určitě vždy rozhodli pro cestu, která by co nejradostněji odpovídala přesně vašim potřebám a vytvářeli tak vámi žádanou realitu.
Z pozice této vyšší, rychlejší a stabilnější formy uvědomělosti si všimnete, že mnohé z konceptů, pravd a přesvědčení, kterých jste se zastávali v nižších dimenzích jsou již neplatné a ztratily na účelnosti. Máte příležitost rozhodovat se jinak. Vydat se starou cestou, nebo si vybrat nový stupeň založený na jistotě, zralosti, osobní síle, štěstí, ovládnutí a ušlechtilosti.
Na tomto novém stupni si všimnete, že máte na vaší paletě na výběr z mnohem většího množství barev. Vaše nové obrazy budou velkolepější a živé. A jednoduchou přestavbou věty, nebo pouhou řečí jiným tónem budete vytvářet nové, značně odlišné zážitky. Změnou frekvence myšlenek, úpravou kmitočtů hmoty a aplikací elementů lásky vytvoříte novou realitu, o jaké se vám doposud jen snilo.
Může se to někomu tak zdát, ale není to fantazie. Je to jednoduchý vchod, který byl zastíněný hlukem a dualitou třetí dimenze – zápasem zla a dobra, správného a špatného. Je to brána, která vede ke splynutí s duší, k procházce s archanděly, k tvoření s pomocí velkých paprsků světla a mnoha jiného.
Nastal čas se probudit a stát se těmi, kterými jsme – občany vyšší dimenze. Jak se rozplývá závoj ignorace a zapomnění, probouzí se mnoho učitelů, vůdců a léčitelů. A jakmile se probudíte VY, budete mít příležitost probudit ostatní. Alchymie je vaše přirozená moudrost. Mistrovství alchymie je prostředkem vytvoření ráje na Zemi.
Jim Self

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.