Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pro empatického člověka je pozitivní stav bytí přirozený. Když se cítíte špatně, je to proto, že je to naučené, podmíněné chování. Abyste se mohli začít cítit dobře, nelze za žádných okolností učinit negativní pocity jako něco špatného.

Když se necítíte dobře, neznamená to, že jste udělali něco špatně.

Pouze to indikuje, že jste součástí kolektivního podmíněného programování.

Neznamená to ovšem, že jste naletěli na nějaký kosmický trik. Naopak, každý moment uvědomění si takovýchto vzorců podmiňování je prostorem pro jejich uzdravení.

Jak by se člověk mohl jinak uzdravit, pokud by bylo nevhodné se těmto věcem postavit tváří v tvář a procítit je?

Co kdyby jednou špatný pocit nespustil okamžitou potřebu se cítit lépe? Kdybychom se na moment zastavili a řekli si: „Uznávám, že když se necitím dobře, je to podmíněný a naučený stav a každý takový moment je prostorem pro uzdravení.“

Pokud vás nepříjemné pocity nedonutí, abyste se hned hnali za nějakou fantazií nebo se ztratili ve snu ega o odporování přítomnosti, budete schopni přijmout a vnímat tyto pocity jako rozhodující momenty expanze na vaší cestě (duše).

Paradoxně, čím více respektujete negativní pocity jako bránu a milníky transformace, žačnete se díky této širší perspektivě cítit lépe.

Matt Kahn Zdroj: www.mattkahn.org

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.