Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Když pochybujete o svých schopnostech tvořit ty zkušenosti, které si přejete, neberete tím v potaz to, kým jako celek jste. Díváte se na situace z úzké perspektivy mysli a ega. Ty vám říkají, že jste schopní tvořit jen do určitého limitu. Zakládáte schopnost tvořit svou realitu na minulosti. To je jeden ze způsobů, kterým se výrazně omezujete.

Existují určitá očekávání, tvoříte a věříte, že můžete tvořit do hranice předchozí zkušenosti. Z té i tvorbu odvozujete. Máte v sobě ale potenciál stvořit cokoliv. Jakoukoliv zkušenost, kterou si přejete zažít. Jenomže až příliš lpíte na faktech. Nepočkáte na to, aby k vám tyto zážitky samy přišly. A jak se pochybnosti stupňují, zamezují tomu, abyste zažili to, co jste si již vytvořili. To, co již bylo na cestě k vám.

Proto vám doporučujeme, abyste tvořili pro radost ze samotné tvorby. Se smyslem pro zábavu a dětské očekávání spíše než ze zoufalství a nutnosti.

Když se ke kreativnímu procesu tvorby postavíte s obdivem toho, co je vůbec možné a vám dostupné – začnete kráčet po cestě, která vede ke všemu, co jste si jen kdy přáli v životě zažít.

Neexistuje jedna správná cesta k životu. Ani jediná správná metoda k tvoření vaší reality. Máte několik možností uznat sami sebe a svoje schopnosti, ale často svoje výtvory odsuzujete nebo si nepřisuzujete zásluhy na oné tvorbě. Nevidíte jí nutně jako váš výtvor. Ale dozajista tomu tak je.

Tím, že se utkáte s vlastními pochybnostmi a strachy týkajících se vašich schopností tvořit si realitu, dojdete postupně k plné akceptaci sebe sama. Toho, kým jste jako vědomý tvůrce. Stane se tak proto, že budete ochotní prozkoumat to, proč o sobě pochybujete i o svých schopnostech. A jak se vám postupně podaří tyto myšlenky a přesvědčení rozmělnit, dostanete se k pravému jádru svého Já.

Objevíte pravdu, to, že jste energetické bytosti Zdroje, jež si tvoří veškerou zkušenost. Když zvýšíte svou vibraci, dostáváte se do harmonie a souladu s tím, kým jako „Vyšší Já“ již dávno jste. A z tohoto místa dokážete vytvořit úplně cokoliv, co si přejete. Rozhodnete se, co chcete zažít a budete moci pozorovat, jak se vaše obavy rozplynou.

Zdroj: Arcturian Council channeled by Daniel Scranton

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.