Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Oceňujeme různé výzvy, kterým jste se zde na Zemi rozhodli čelit. Lze to popsat, jako byste dobrovolně podlehli nějakému kouzlu. Z naší perspektivy je ale zřejmé, že toto kouzlo jste vlastně stvořili vy sami, abyste si darovali určité zážitky, které lze zažít jen v rámci takového limitujícího vidění sebe sama i reality.

Většina z vás se ale cítí být uvězněna v jakési smyčce, která vám znovu přináší podobné a omezující myšlenky, přesvědčení i činy.

Když se probudíte, shledáte, že je velmi těžké či skoro nemožné se osvobodit z limitací, které jste si vytvořili, abyste si dopřáli zkušenost 3. dimenze. Nyní, když jste již bytostí čtyř-dimenzionální, nastal čas tato omezení opustit a stát se verzí sebe sama, která chápe to, kdo doopravdy jste jako energetické bytosti Zdroje.

Tyto limitující myšlenky a přesvědčení ale nadále bublají na povrch a vytváří tak prostředí, které je pro vás nepříjemné, hlavně proto, že už víte lépe. Je to jako byste byli v bitvě vůlí mezi vaším 5 dimenzionálním věděním a 3 dimenzionálními přesvědčeními.

Někdy se zaseknete uprostřed, snažíte se tak moc být svým vyšším já a udržet si onu úroveň vědomí, ale vaše ego chce přežít a být lepší než ostatní. Stále touží po pocitu oddělování se. Je totiž velice lákavé se vydat cestou poměřování se s ostatními, abyste tím vyjádřili svou hodnotu. Pak se ale aktivuje vaše 5 dimenzionální část a uvědomíte si, že žádné oddělení neexistuje a není důvod k boji o přežití nebo poměřování se. Je to ta vaše část, která ví o povznesení a o vaší věčné povaze.

Nemusíte ztrácet čas snahou tyto myšlenky a přesvědčení zničit. Když se objeví, stačí si toho být vědom, abyste je mohli s láskou propustit a navrátit se zpět k vašemu 5 dimenzionálnímu vědění vašeho Vyššího Já. Provádějte tento posun uvnitř sebe sama, dokud se nestane vaší přirozeností a tento boj skončí. Bude to spíše jako společné objetí.

The Arcturian Council via Daniel Scranton Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.