Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Již jste si všimli, že to, co v životě stojí primárně za vaší tvorbou, je váš stav bytí. Nemůžete být duchovně probuzení a zároveň být vůči svému stavu bytí nevědomí. Ten je pro vás stejně důležitý jako cokoliv ve fyzickém světě, a to má svůj důvod. Zejména pro lidi probuzené.

Přišli jste sem na svět totiž odlišně napojení – s větší citlivostí a schopností cítit, než ostatní.

Říkáme vám to nyní proto, že to, co se zdálo být v minulosti jako deficit, lze nyní vidět jako něco pozitivního. Vaše zvýšená citlivost je důležitá pro vaši empatii a soucit. Ale nejen to. Nelze totiž vytvářet určitou zkušenost bez toho, abyste se dopředu nacítili na to, jaké by to bylo.

Abyste si mohli manifestovat svá přání do této reality, musíte se na ně nejdříve nacítit a naladit.

A právě vaše citlivost vám to umožní. Pomáhá vám do vašich výtvorů zahrnovat i ostatní. Nezhmotníte si totiž velkou vilu a obrovské bohatství bez toho, abyste uvážili i lidi kolem. To, že nebudete ignorovat okolnosti a životní podmínky ostatních z vás činí skvělé vůdce.

Jste tu nejen pro onu velkou Změnu, ale také proto, abyste ostatním demonstrovali, jak se to dělá. Tvoříte si tu svou realitu a ukazujete ostatním, jak na to. Neexistuje mocnější nástroj než vaše schopnost cítit a aktivovat vibraci. Ovšem, abyste toho byli schopni, musíte nejprve vědět, jakou vibraci že to držíte. Přijměte tedy svou senzitivitu. Je to ten nejmocnější nástroj, který máte.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Leave A Reply