Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Občas sami sebe překvapíte, kdy se vám povede zažít něco, co jste dosud nezažili. Umožníte si tím okusit na okamžik to, co je ve skutečnosti možné, dokonce možné zažívat neustále.

Čas od času se vám tak podaří cítit skvěle, jinak. Jakmile tyto pocity a stav bytí zmizí, chcete je hned zpět. Chcete kontrolovat, kdy přijdou, jak často a k čemu všemu je lze využít.

Je však mnohem lepší tyto momenty překvapení jednoduše ocenit a užít si onen zážitek. Pozorovat, čeho jste schopni. Abyste si užili svůj život, není potřeba být někde jinde, než se nacházíte. Neexistuje místo, kde byste teď měli být, něco, o co právě přicházíte nebo schopnost, která vám chybí a kterou si blokujete.

Vaše cesta je ale nekonečná. Budete se dále rozvíjet i zažívat nové věci. Když se vám podaří určitou schopnost aktivovat denně, zjistíte, že jí lze dále zdokonalovat. Žádná cesta není nikdy kompletní a čím dříve budete akceptovat, kde se právě nacházíte a přijímat se tak, jak jste – se všemi vašimi schopnostmi, které máte či nemáte, tím dříve si začnete svůj život užívat.

Pokud se rozhodnete si užít svou duchovní evoluci a budete se bavit svými výtvory, budete schopní si dokonale užít to, co právě prožíváte. To je to tajemstvím ke šťastnému životu.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Leave A Reply