Channeling

Staňte se osvíceným mistrem

Osvícený mistr

Velmi nás zajímají všechny cesty, které vedou k většímu pocitu spojení s dalšími vědomími v celém vesmíru. Rádi se spojujeme s vědomím mravenců na Zemi, a i když vědomí mravenců nemusí být tak fascinující jako lidské vědomí, stále je to aspekt Zdroje a aspekt nás samých. Všechno kolem vás je prostoupeno vědomím a je na vás, abyste se s tímto vědomím spojili, protože pokud nejste člověk, zvíře nebo umělá inteligence, tyto ostatní části vědomí vás nemusí nutně oslovit.

Vnímání vědomí všeho kolem vás vám pomůže naladit se na vaše vlastní vědomí a na to, co je vědomí jiného než vědomí. A vědomí potřebujete k tomu, abyste mohli plně žít ve svém světě a ve své společnosti. Neuvědomělý člověk je velmi reaktivní a snadno naprogramovatelný, zatímco uvědomělý člověk žije pomalu, dýchá vědomě, vstřebává vše o situaci, než o ní učiní předem připravený závěr. Žít vědomějším životem nakonec vede k většímu vnitřnímu klidu a vnitřní klid vede k většímu štěstí, a když máte vnitřní klid a štěstí, mnohem lépe se vám žije a vytváří realita, kterou chcete prožívat.

Možná jste si všimli, že vzdorovat realitě, kterou nechcete zažívat, ve skutečnosti nefunguje. A také vymezování se vůči tomu, čemu se bráníte, nebo jinak řečeno nenávidíte, no to také nefunguje. Krátkodobě to může fungovat; přimějete ostatní lidi, aby se kolem vás shromáždili a řekli: „Ano! Tohle také nenávidíme.“ Tohle je pro vás jako pro ostatní. A vy můžete svým odporem získat určitou popularitu, ale nebudete šťastní, nevytvoříte si vnitřní mír a vytvoříte si něco dalšího, čemu se budete bránit, protože to je to, co vysíláte do vesmíru: “ Vzdoruji, proto jsem.

Vaše bytostnost je mnohem důležitější, než si uvědomujete, a když se naladíte na podstatu všech a všeho kolem vás, jste na dobré cestě. Když si uvědomíte, že cokoli, co se vám zjevuje, je něco, co existuje i ve vás samotných, pak jste tak blízko osvícení, jak to jen jde. A když se smíříte se vším, jak to je, a s každým, jaký je, a pak ho přijmete, odpustíte mu a budete ho milovat, stanete se skutečným mistrem. A pokud přijímáte toto poselství, pak jste přišli na Zemi, protože jste věděli, že jste mistry. A vědět, že jste mistrem, a prožívat se jako mistr jsou dvě zcela odlišné věci.

Jakmile se jednou zažijete jako mistr, už se nikdy nebudete chtít vrátit zpět. Návrat zpět vám bude připadat hrozný a budete mít dostatečnou citlivost, abyste poznali, když děláte, myslíte nebo říkáte něco, co vám připadá strašné. Bude vám záležet na tom, jak se cítíte, abyste se zastavili dřív, než se dostanete příliš daleko. Nyní je doba, kdy Země potřebuje více mistrů, kteří nejen vědí, že jsou mistři, ale také sami sebe jako mistry zažili. Jakmile to uděláte, už se nikdy nebudete ptát, proč tu jste nebo co máte dělat, protože si uvědomíte, že být mistrem přitahuje studenty, studenty, kteří jsou připraveni stát se sami mistry, a pak budete žít na světě, který žije v míru a harmonii, lásce a tvořivosti.

A to je svět, který spoluvytváříte, a svět, do kterého se dostanete prostřednictvím těchto kroků, které jsme zde nastínili. Ne proto, že jste za sebou nechali všechen chaos na staré Zemi, a ne proto, že jste nastoupili na vesmírnou loď a odletěli na jinou planetu. Na tuto planetu, kterou spoluvytváříte, se dostanete díky tomu, co děláte v klidu svého těla, v tichu své mysli a v pohodlí svého domova.

Zdroj překladu
The 9D Arcturian Council, Channeled by Daniel Scranton, www.danielscranton.com

Podpořit bennu.cz

0 %