Channeling

Umožněte si cítit nepohodlí

Nepohodlí

Jistě jste již v životě mnohokrát zažili pocit frustrace a nepohodlí. Rozhodli jste se reagovat a své bolesti nějak ulevit. Podnikli jste nezbytné kroky, což je u vás obvyklý postup. Věříte, že je potřeba zdroj nepohodlí eliminovat. Nechcete jej cítit. Nechcete, aby vás kontrolovalo. Uděláte doslova cokoliv, aby zmizelo.

Někteří z vás se rozhodli, že je pro vás nezbytné se přestěhovat, opustit vztah nebo zajít k lékaři. Ať už je to cokoli, snažíte se své problémy odstranit. Dokonce se zdá, že to přináší jisté výsledky. Podařilo se vám je minimalizovat nebo eliminovat. Pak se ale ocitnete v další situaci, kterou si vytvoříte – a nepohodlí je zpět. V této cestě pak pokračujete. Možná je to nepohodlí menší, než bylo, ale je tu pro vás, abyste ho cítili. Když se o to ale pokoušíte, nelíbí se vám to a chcete, aby zase rychle zmizelo.

My vám navrhujeme, abyste si místo hledání odpovědí a řešení pro vaše nepohodlí umožnili v tomto stavu být. Akceptovali se jako někdo, kdo si jej vytvořil a brali tuto zkušenost jako součást života. Jedině tak se posunete mimo tyto okolnosti, které vám ono nepohodlí způsobují. Nebude je totiž již třeba znovu-vytvářet.

Nezáleží na tom, jestli jde o problém fyzický, emoční nebo psychologický. Tyto pocity jsou normální a objevují se čas od času. Neznamená to, že je s vámi něco v nepořádku. Jednoduše jsou součástí vaší lidské zkušenosti. Proto jste sem přišli – pro celé spektrum zážitků lidského života se všemi jeho aspekty.

Když akceptujete všechny aspekty života, nebude je již nadále třeba vytvářet.

Budete je moci vytvářet, pokud budete skutečně chtít, ale nebude to pro vás nutnost. Posunete se dále. Zvolíte si jiné spektrum zážitků. Nyní ovšem vědomě a vždy k nim budete mít zpětně přístup.

Přejeme si, abyste si dokázali užít i nepohodlí.

Umožnili jej i sebe tak, jak jste.

Všechny zkušenosti jsou totiž stejně platné.

Zdroj překladu
Arcturian Council, www.danielscranton.com

Podpořit bennu.cz

0 %