Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Problém nemůžete vyřešit z „místa problému“, protože k tomu používáte stejné frekvence, jež způsobila, že onu věc či událost jako problém vidíte. V rámci shodné vibrace totiž protiklady nemohou existovat.

Když věnujete pozornost jen tomu, co znáte, nemůže se nic změnit. Nechte známé být a otevřete se neznámu. To se pak uděje přirozenou cestou samo.

Jste dokonalými tvůrci vibrace a všechny vaše manifestace jsou jejím přesným odrazem. Důvěřujte tedy smyslu věcí a událostí, které právě zažíváte. Vztahu k nim porozumíte tak, že nebudete neustále studovat, proč se vám to děje nebo s tím bojovat a být tím frustrovaní.

Akceptujte, že tomu tak je (ať je to cokoli) a nechte to být. Není to nic k řešení. Jakmile totiž začnete přemýšlet a vaše ego-mysl to bude chtít řešit, zbavit se toho, opravit to, zůstáváte tak automaticky ve stejné vibraci a onen „problém“ bude přetrvávat.

Vězte, že vše, co je kolem vás je vaším výtvorem (ne často vědomě, ale svou vibrací). Jste to vy a samo to taky odejde, transformuje se.

Nevyhýbejte se ničemu, tedy pokud nechcete, aby to ve vaší realitě zůstalo i nadále.

Celestial Eric channeled by Roxanne Swainhart Zdroj: www.odysseyofascension.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.