Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Většina z vás má čas od času potřebu něco plánovat. Dává vám to určitý pocit stability, protože věříte, že plánování zajistí, abyste v budoucnosti zažili přesně to, co si přejete.

My vám však doporučujeme, abyste od většiny svých plánů upustili. Místo toho se otevřeli novým možnostem a zážitkům, které se mohou stát skutečností právě v okamžik, kdy jste to neplánovali. Nebo nikdy ani nebyly součástí vašich plánů.

Máte schopnost si manifestovat mnohem více, než si vaše mysl dokáže vůbec představit. Když upustíte od potřeby vědět kdy, kde, s kým nebo jak se něco stane, otevřete se tak vícero možnostem. Navíc se dostanete do souladu právě s těmi, které si přejete zažít. Vaše schopnost nacítit se na konkrétní zkušenost, jež chcete prožít, je mnohonásobně efektivnější než vaše schopnost plánovat.

Říkáme vám to proto, že naprostá většina z vás žije pouze zlomek toho, co má skutečně k dispozici. Je to proto, že když něco plánujete, je to z místa nejistoty, že se tak nestane přirozenou cestou.

Energie, ze které tvoříte, je přesně taková, kterou obdržíte zpět.

Pokud si tedy něco naplánujete, je tím motivem (a energií za tím) často strach, úzkost či nadšení nebo radost. To víte ale jen vy – to vy cítíte svoje pocity.

Vyzýváme vás, abyste se naladili na radost, nadšení a očekávání toho, co si přejete zažít a upustili od struktur, které máte v úmyslu iniciovat, abyste zajistili, že se něco stane. Umožněte si zažít spontaneitu.

Neočekávané zážitky jsou často těmi nejlepšími, jaké můžete zažít.

My vás ve vašich volbách podporujeme, i energeticky. Víme, kolik toho na vás v životě čeká, pokud dokážete upustit od potřeby vědět, kdy se něco stane. To je jeden z důvodů, proč vám navrhujeme, abyste přestali plánovat. Plány vás totiž udržují v mentalitě lineárního času a zamezují, abyste prožili ty nejúžasnější žážitky v přítomnosti, které jsou vám k dispozici.

The Creators Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Leave A Reply