Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Představte si, že se bůh rozdělil na nekonečné množství svých Já. Jste tedy i vy bůh? Pokud dokážete říci, že ano, výborně. nyní se podívejme společně na onu odpověď „Ano“, kterou jste právě vyjádřili. Víte, že jste bůh nebo tomu věříte? Skutečně vidíte sami sebe jako boha?

Pokud se oddělujete od celku, pak odvozujete boha od svého okolí a vidíte jej jako něco externího. Řeknete si, ano já jsem bůh, ale pak je ještě Bůh. Ne. Vy jste Bůh, který se skrze sebe sama poznává v iluzi separace.

Dozajista jste Bohy. To znamená, že i lidé kolem vás jsou také. Když tedy vidíte kolem sebe někoho a bojíte se, že na vás přenáší svůj strach, nemyslete si, že tento člověk není jeden z vašich aspektů. Tedy aspekt Boha. Co tedy dělat s oněmi pocity?

Dívejte se na ně z perspektivy lásky. Když se na daného člověka dokážete dívat jako na entitu, jež je sama o sobě bůh, součást Boha, uzdravujete tím ve vlastní verzi vaší reality tuto ideu limitace neboli omezení. Uzdravujete je, což zároveň uzdravuje i vás. Protože jste bohy, součástí Boha, ve skutečnosti JEDNO.

Pokud jste tedy schopní vnímat lidi kolem sebe jako svrchované bohy, posíláte tím jim i lidstvu i všemu, co jest signál, jímž jim umožňujete, aby tak i oni viděli sebe sama.

Když se ve vaší realitě objeví něco, s čím nechcete mít „co dočinění“, spolutvořit. V pořádku. Řekněte sbohem a nechte to jít. Nebo si představte setkání s ostatními lidmi, kdy každý z nich vyjadřuje svůj názor a nic z toho s vámi neresonuje. Prostě běžte pryč za svým dalším přítomným okamžikem. Nemusíte se do ničeho nutit.

Většina z vás je přesvědčena, že někde musíte být nebo že něco musíte dělat. Vůbec ne.

Často také poměřujete určité pocity, obavy jako velké nebo malé. Hloupost. To vše je strach. Přišli jste sem proto, abyste onu temnotu proměnili do světla. Uzdravili lidstvo a rozpustili tuto iluzi za pomoci jedné věci.

Lásky.

Toto je 2. díl z (prozatím) 2-dílného seriálu: Deprese

Roxanne Swainhart (Ocyphius) Zdroj: odysseyofascension.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.