Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pro zbývající část roku 2019 je pro lidstvo zřejmý potenciál, kdy se bude nadále vyvíjet „mílovými kroky“. Tento trend získává na síle všude – zejména proto, že se vám daří se napojit na moudrost všech vašich předchozích životů.

Moudrost, jež jste získali za vaše všechny životy ve vesmíru, je vám čím dál více přístupná díky integraci, kterou v období vzestupu provádíte. Vaše intuice i impulsy jsou proto silnější. Stahujete si informace rychleji a i ve spánku jste vysoce produktivní.

Otevíráte se svým předchozím verzím, protože ty trpí a potřebují vaši podporu. Potřebují, abyste jim pomohli se znovu sjednotit a integrovat se. Uzdravit minulá traumata. Víme, že je to spousta práce a že jste i vy sami dost trpěli. Cítíte intenzivní emoce a ani nevíte proč nebo odkud přicházejí. Také jste zažili neuvěřitelné množství symptomů povznesení a vylepšení svých těl a čaker. Není se co divit, že je vaše trpělivost s tímto procesem často na hranici.

Ve finální fázi tohoto roku se však dočkáte odměny za svou tvrdou práci. Za všechno, co jste přežili jen tím, že jste stále na Zemi. Země však není nějakým místem, kde musíte něco dokazovat. Ani nějaký experiment, i když to tak často působí. Faktem je, že když v tomto životě pokročíte na další stupeň, se kterým jste do toho šli – tedy postavit se všem traumatům a zablokovaným negativním emocím, je čas, abyste také z té celé práce získali nějaké pozitivní výsledky.

Moudrost, kterou takto získáváte, posune lidstvo do další etapy. Většina z vás zažije své 5 dimenzionální zkušenosti a pocítí, že přichází velká změna. Ještě je ale potřeba trochu času, než to bude vše zřejmé. Přesto jste přesně tam, kde máte být. Nastává období, kdy lidstvo učiní velký krok kupředu.

Arcturian Council channeled by Daniel Scranton Zdroj: danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.