Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Všimli jsme si, že často věnujete některým myšlenkám až příliš pozornosti a uvažujete nad nimi více, než je třeba. Vybíráte si z nich určité části a pak z nich vytváříte problém, o kterém si myslíte, že s vámi nějak souvisí – a že je na vás ho napravit.

Ve skutečnosti se ale nemusíte obávat či řešit vůbec nic – a zejména se strachovat o myšlenky, které se objeví ve vašem vědomí, i když máte pocit, jako by byly vaší součástí.

Vaše myšlenky nejsou ve skutečnosti vaše. Půjčujete si je a často vám slouží je navrátit zpět dříve než tak doopravdy učiníte. Nesmíte se bát toho, o čem přemýšlíte. Tím jen odevzdávate svou moc a to vám nepomáhá.

Mnoho z vás uvěřilo tomu, že myšlenky vychází z vás, ale vězte, že ty jen kolem vás poletují a vy se s nimi střetáváte. Pak je důležité se rozhodnout, zda-li chcete pokračovat být v přítommnosti oné myšlenky nebo jestli se chcete posunout dále.

Myšlenky se podobně jako emoce mohou pohybovat přímo skrze vás, pokud jim to dovolíte. Jakmile jim ale jednou umožníte, aby vás definovaly, nabydete pocitu, že je vaší zodpovědností s nimi něco udělat. Jste energií, která vibruje a když vibrujete v souladu s jinými energiemi, začnete si jich být vědomi.

Pokud se vám dané energie nelíbí, je vhodné změnit svou vibraci. Běžte do nitra toho, co ony myšlenky způsobuje, ale nechte je být. Nechte ony myšlenky existovat pro ty, kteří s nimi chtějí harmonizovat.

Jakmile porozumíte důležitosti vibrace, pochopíte také, že myšlenky jsou pouze symboly. Nemají nad vámi zcela žádnou moc, pokud jim ji sami nedáte. My víme, kdo ve skutečnosti jste – čirá, nepodmíněná láska. A tak na vás budeme vždy hledět.

The 9th Dimensional Arcturian Council Zdroj: danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Diskuze

Autor

Leave A Reply