Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Vždy jsme vás byli ochotni přijímat v místě, kde se právě nacházíte. Ať již jako celek nebo jednotlivce. To nám umožnilo vidět za hranice vašeho přítomného okamžiku. Díky tomu jsme získali větší porozumění, o kterém jsme si jisti, že jej můžete také získat.

To, co vám pomůže transformovat váš život, je vaše ochota akceptovat okolnosti, které se dějí právě teď.

Akceptace jako taková umožňuje uvolnění fixace na vaše aktuální okolnosti, a tím vám pomáhá v tvorbě něčeho nového. Něčeho, co se vám bude více líbit a budete pak lépe připraveni, si to užít. Proces akceptace je stejný, jako všechny ostatní. Není okamžitý, neděje se najednou. Probíhá krok za krokem.

Nejprve si ve vašem životě musíte být něčeho vědomi, a poté si na danou věc umožnit reagovat. Jinými slovy, stále budete cítit emoce, ale váš cíl bude v sobě nalézt prostor pro akceptaci. Jakmile zprocesujete emoce, které vyplavaly na povrch s ohledem na vaše aktuální okolnosti, budete se moci otevřít možnosti. Možnosti, že to, co právě prožíváte, vám nějakým způsobem slouží.

Když si toto uvědomíte, stane se pro vás akceptace vašich okolností mnohem snazší. Vidíte-li, jak vám něco slouží a pomáhá, jste si také vědomi, že je to pouze dočasná záležitost. Změny, které je potřeba učinit v rámci fyzického světa se vám zviditelní a kroky, které tyto změny vyžadují, se stanou zřetelnější.

Když jste ve stavu přijímání, nemůžete být ve stavu souzení.

V sebe-akceptaci se nekritizujete pro to, kým jste a kde se právě nacházíte. Nejste v odporu. Tím si umožňujete nalézt určitý komfort a úlevu v dané situaci. Věnujete si tak nezbytné prvky pro cestu do lepší budoucnosti.

Arcturian Council channeled by Daniel Scranton Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.