Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Dlouho jsme čekali na ten správný moment, abychom vás o něčem informovali. Ten právě nastal. Překročili jste totiž počet traumat, pro které jste se jako lidé zavázali. Výsledkem toho je, že pro sebe vytváříte mnohem více, než jste původně zamýšleli. Přesto, nehledě na to, co zažijete, důsledek je ve finále pozitivní.

Všechna traumata, která jste zažili, tak pomohla budovat lepší svět jak pro vás jako jednotlivce, tak pro lidstvo jako celek. Každý z vás ještě před inkarnací na Zem věděl, že si určitou míru traumatických zážitků prožijete, abyste si ujasnili, co vlastně chcete tvořit. Co nás ale ohromilo, bylo, jak moc jste se v rámci svých životů na Zemi rozhodli trpět.

Důsledkem toho byla přivolána silná energie, která se aktuálně „nahrává“ a zužitkovává pro vytvoření Nové Země – v 5 dimenzionálním vesmíru. Všichni na tom máte podíl. Někdy jste proto jeden hráli oběť a druhý zločince. Po smrti jste si tyto role zase vyměnili a nazvali jste to karmou.

Celkový efekt tohoto trauma je ale nesmírně pozitivní, a to co nyní získáváte, je energie, kterou jste si přivolali. Energii, která je čerstvá a nová. Nese s sebou tak vysokou frekvenci, že ani nemusíte nic dělat. Stačí se pohodlně usadit nebo se natáhnout a z těchto utrpení si odpočinout. Každé z nich totiž posilnilo kreativní sílu, která s sebou přináší Novou Zemi. Jakmile se budete cítit připraveni, ochotni a hodni ji přijmout – Nová Zem se stane vaší.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.