Channeling

To vy tvoříte svou realitu: Zapomeňte na karmu

To vy tvoříte svou realitu

Toto je čas pro všechny lidi, aby se podívali na své životy, které doposud vedli. Prozkoumejte svá rozhodnutí, jež jste učinili, a kde se vám podařilo překonat dané překážky. Začněte akceptovat svůj život z tohoto bodu dále – od tohoto momentu bude to, co žažijete, vaší vědomou tvorbou.

Tento nový život již nebude mít nic společného s onou šablonou, která byla aktivní ještě před vaší inkarnací. Jste vědomými tvůrci, jež rozumí vibraci. To je vše, co potřebujete pro to, abyste se dostali na časovou linii, která koresponduje s tím, co chcete manifestovat – ať jsou to okolnosti, události či lidé ve vašem životě.

Je čas méně reagovat a více tvořit.

Když se cítíte pohodlně, klidně a jste uvolnění, je to ideální čas na tvorbu.

Pokud se ovšem snažíte dosáhnout na něco, o čem si myslíte, že potřebujete, že by vás mělo doplňovat, je tento čas vhodný pro integraci. Je velice důležité, abyste poznali rozdíl mezi časem vhodným pro integraci a momentem vhodným pro tvorbu.

Máte před sebou tolik života, ona změna vědomí je nesmírně hodnotná. Je tu tolik toho, co můžete ostatní naučit, protože již chápete to, co oni ne. Víte, co se děje. Tím, že budete trénovat tvoření vlastní reality, vězte, že tím ostatním ukazujete, jak na to.

Jste průkopníky, jež se dostali za hranice fyzického, za hranice sluneční soustavy, dokonce za hranice sebe sama a toho, co je možné. Ale i toho, co je velmi pravděpodobné zažít v tomto životě.

Neexistuje důvod, proč byste měli vytvářet něco, co nechcete zažít. Vědomí je tím klíčem. Buďte si vědomi vibrace, na které jste naladěni a kterou vyzařujete. Rozpoznávejte, zda-li je čas na integraci a procesování nebo tvorbu. Buďte si také vědomi, jak pomáháte ostatním. To je ten okamžik, kdy jste nejmocnější. Kdy získáváte plnou podporu a jste nejvíce kreativní.

Zdroj překladu
The 9th Dimensional Arcturian Council, danielscranton.com

Podpořit bennu.cz

0 %