Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Energie vyžaduje pohyb. Díky ní se všechno neustále mění. Musí se pohybovat směrem dopředu. Když se ve vašich fyzických tělech či energetických polích energie zablokuje, zažíváte nechtěné symptomy, myšlenky, emoce a další věci, které vám neslouží.

Proto je důležitým krokem ve vaší evoluci umožnit energii volný průchod. Je to způsob, jak držet krok se vždy měnící se a vždy pohybující se energii, ze které je všechno složeno. Když si umožníte zažít energii tím, že skutečně procítíte onu zkušenost, kterou zažíváte, automaticky ji tak aktivujete a umožníte se posunout vpřed.

Pouze v momentech, kdy na toto zapomínáte, tomuto průchodu energie bráníte. Někteří z vás tyto energie vnímají lépe – jsou sensitivnější. Čím sensitivnější člověk, tím lépe rozlišuje menší fluktuace v energii. Má větší šanci se na ní naladit a umožnit jí volný průchod. Ti méně sensitivnější nejsou tolik ukotveni ve svých fyzických tělech a díky tomu často dochází k energetickým blokům.

Když navštívíte léčitele, který pracuje s energiemi, vyzve vás k tomu, abyste pocítili pohyb energie uvnitř sebe. Někdy je takový léčitel natolik zkušený, že dokáže přesně určit místo blokace.

Pokud dýcháte vědomě a se záměrem nejen energii cítit, ale i jí skrze sebe umožnit průchod, nemůžete neuspět.

Dech jako takový je výborný nástroj pro to, být více uvědomělým člověkem, nejenže pocítíte, jak skrze vás energie proudí, ale je to také ukliďnující. Často ale takový pohyb energie skrze člověka může být velice nepříjemný, posunuje totiž na povrch staré vzpomínky, traumata a dokonce i to, co vás spojuje s vašimi minulými životy.

Doporučujeme proto, abyste si našli co nejkomfortnější „polohu“ a místo, naladili se na svá fyzická těla a svůj dech – a umožnili si zažít to, jak skrze vás energie proudí. Když tak učiníte, dokážete sami sobě, že máte mnohem větší sílu a moc, než jste si kdy mysleli. A to je velice příjemná zkušenost.

Dopřejte si tedy tuto příležitost alespoň jednou za den. To je naše doporučení.

The Pleiadian High Council of Seven Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.