Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Vaše podvědomá mysl obsahuje věci, které vás mohou blokovat v tom, stát se člověkem, kterým skutečně na tomto světě chcete být. Najdete v ní mnoho společných témat. Jedním z nich je pocit osamění, kdy si myslíte, že vás nakonec všichni opustí. Tohoto přesvědčení si nemusíte být vědomi, proto je podvědomé.

Původem není ovšem programování ze strany společnosti. Pochází z vašich předchozích životních zkušeností. Každý z vás zažil, jaké to je, když zůstanete úplně sami a není zde nikdo v lidské podobě, aby vám pomohl, podpořil vás a měl vás rád.

Nejprve je potřeba rozpoznat, že toto podvědomé přesvědčení máte, pak s tím teprve můžete něco udělat. Musíte přesvědčit o tom, že nejste nikdy sami, a to i když vás opustí lidé i zvířata kolem. Spojte se svými duchovními průvodci. Pocíťte přítomnost těchto krásných bytostí, které se vám věnují. Jsou vždy kolem vás. Můžete se na ně spolehnout.

Následně je vhodné si uvědomit svou moc jako jednotlivce. Potřebujete si ukázat, že skrze sílu své vibrace toho dokážete mnoho stvořit. Najděte si něco, čemu jste ochotni uvěřit, že si dokážete pro sebe stvořit. Nalaďte se v sobě na odpovídající vibraci (jako by to již bylo), abyste si vyzkoušeli tuto zkušenost. Demonstrujete si tím, že i když zůstanete zcela sami, vždy budete mít schopnost tvořit svou realitu a svoje duchovní průvodce s sebou.

Ukažte také sami sobě, že nehledě na to, jak je od vás někdo daleko, vždy se s ní/m můžete spojit uvnitř sebe sama. Můžete pocítit přítomnost člověka, který již odešel (umřel), i jejich vědomí. Nasměrujte to své do nitra svého srdce a rozpoznejte, že nikdy nemůžete být oddělení od někoho, kdo pro vás v životě tolik znamenal.

Když jste nyní přesvědčili svou mysl o tom, že se tohoto podvědomého přesvědčení nemusíte držet, můžete si zpřístupnit vzpomínky z vašich předchozích životů. Nebo dokonce zkušeností i v tomto životě, kdy jste byli opuštěni. Svůj smutek můžete zpracovat tím, že ho procítíte v přítomném okamžiku. Pokud tak učiníte, propustíte ho a již nebude potřeba se jakkoli zabývat myšlenkou vědomého či nevědomého. Nebo o opuštění kýmkoli, ani v případě jejich smrti.

Nyní je ten správný moment ve vaší evoluci na to, se zbavit tohoto podvědomého přesvědčení a následně vědomě aktivovat nový, jež rozpoznává, že máte schopnost si tvořit realitu, kterou chcete zažívat. A pokud tato realita zahrnuje to, že jste obklopeni mnoho skvělými a milujícími lidmi, pak je to jistě něco, co můžete mít.

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.