Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

V tomto životě se potkáváte s mnohými traumatickými situacemi z minulých životů, přes které se propracováváte často bez vědomí toho, o co vlastně šlo. Jak tedy na to?

V nynějším životě pro sebe vytváříte situace, které spouštějí emoce asociované s traumatickými událostmi z minulých životů.

Ona konkrétní situace ve vašem současném životě s tou z minulosti vůbec nemusí souviset nebo to může být její odlehčená verze. Symbolika. Ať již je to cokoliv, spustí to ve vás reakci. V onen moment pro vás bude velmi iracionální zažívat tolik strachu, vzteku, úzkosti, smutku nebo dokonce nenávisti vzhledem k daným okolnostem.

Chceme vám pomoci tomu všemu porozumět, i když není nutně třeba vědět, jaká že to byla traumatická událost z vašeho posledního života nebo těch předešlých. Jen si musíte být vědomi, že jste narazili na své bolavé místo a tyto emoce jsou důsledkem proto, že je s sebou přinášíte právě z minulosti. Pokaždé, když se s něčím takovým setkáte (cítíte se bezdůvodně až příliš emocionální), pomáháte tím nejen kolektivu, ale i své genetické linii.

Proto je nesmírně důležité, abyste uctili své emoce i emoce ostatních. Pokud totiž nedokážete porozumět tomu, proč u vás nastala ona reakce, rozhodně nebudete schopní chápat, proč někdo další ve vašem životě se chová, tak jak se chová. Proč má takovou emocionální reakci na zdánlivě nevýznamnou situaci. Mějte tedy soucit. Ne k dané situaci, ale k oné emoční reakci.

Tím, že budete soucitní k sobě i ostatním, se vám podaří se dostat za hranice této změny ve vědomí i se všemi vašemi minulými Já, které se k vám na tuto jízdu připojí. Díky zprocesování oněch emocí za ně jim umožníte opětovnou integraci do vaší Superduše (Oversoul). Uzdravíte tím také ony traumatické okolnosti, aniž byste často museli vědět, o co se jednalo.

The 9th Dimensional Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Diskuze

Autor

Leave A Reply