Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Tento vesmír vám umožňuje koexistovat s bytostmi, které nemají zrovna ty nejlepší úmysly. Žijeme ve světe duality a polarity, a proto lze akceptovat, že v něm vždy budou síly temna.

Jakmile tuto premisu o našem vesmíru akceptujeme, jsme schopni opustit od potřeby tyto síly eliminovat nebo je nějak potrestat. Víme totiž, že ve Světle je mnohem větší síla. Ten, kdo chce ve Světle zůstat, se na něj musí soustředit. Jinými slovy se musí přestat zabývat temnotou ve vesmíru, aby se stal skutečně Světlem.

Podobná byla i naše cesta a rádi bychom touto cestou navrhli, aby se stala i vaší. Součást této cesty je vědomí o temnotě. Víme, že jakmile se probudíte, je nemožné ji ignorovat. Dalším krokem je její akceptace – tím se finálně zbavíte vaší potřeby mít vždy pravdu.

Pouze bytost, která cítí potřebu mít pravdu, pokračuje v soustředění se na to, co je špatné nebo to, co se skrývá ve stínu. Mnohem raději bychom vás podpořili v koncentraci na to, co je dobré, abyste se osvobodili od znepokojení se temnotou. Můžete tak učinit ve svých životech a podpořit i ostatní tím, že půjdete příkladem. Budete tu pro ně, když je třeba – jako prostor pro akceptaci. Temnota ale musí vždy nakonec zůstat jako volba.

Když tuto volbu umožníte, vždy si můžete zvolit Světlo. Víme také, že pokud toto čtete, již jste si ho vybrali.

The 9th Dimensional Arcturian Council Zdroj: danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.