Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Právě ve vás aktivujeme nový konstrukt, systém přesvědčení, který vám umožní jít za předurčené limity vaší mysli. Díky dohodě s vaším Vyšším Já jsme pro to získali svolení a to rozhodlo, že načasování pro takovouto aktivaci je na místě a vhodné.

Tato aktivace vám nezamezí nadále operovat v rámci toho, na co jste zvyklí jako fyzická bytost, jejíž součástí mysl jest. Získáte ale svobodnou vůli se posunout za tato omezení, kdy vaše mysli nebudou jen zpracovávajícími centry, ale jednoduše „zařízení pro soustředění se“. Zpracovávat informace chcete totiž svým srdcem. Ovšem do této aktivace to bylo jen hezké motto. Nic víc.

Již brzy budete schopni procesovat informace skrze moudrost ve svém srdci. Veškeré vaše buňky ale mají tuto schopnost, jenže přílišný důraz na činy, ego a myšlenky vedl k tomu, že jen vaše mozkové buňky zpracovávají informace a činí závěry. Jedním z důvodů, proč jsme získali svolení k této aktivaci je, že mnoho z vás se stalo terčem propadandy mysli. Existuje skupina jedinců, kteří mají za cíl lidi odklonit od cítění a intuice, což má za následek negativní dopad na kolektivní vědomí lidstva. Je na čase vám dát právo a svobodu se posunout za tento velice limitujiící způsob vidění světa a ukotvit nový.

Tento „operační systém“ založený na srdci přichází a aktivaci srdce-mysli již brzy pocítíte. Mnoho z vás se bude vyjadřovat o tom, jak to pro ně všechno změnilo a my se na tyto viditelné výsledky na Zemi velice těšíme.

The Arcturian Council via Daniel Scranton Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.