Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Většina lidí se nachází v procesu objevování zdravých hranic. Mnozí z vás byli vychováni v prostředí, kde vaše hranice nebyly uznávány. Ve vaší touze za účelem nápravy jste se však vydali na úplně opačný pól – extrém. To vedlo k tomu, že se vaše hranice staly velmi zatvrzelé a neměnné.

Není potřeba, aby ale byly na jedné nebo druhé hranici spektra. Ve většine situací lze nalézt rovnováhu někde mezi těmito polaritami. Pak můžete využít svou moudrost a kompetenci pro rozhodnutí v každé dané situaci ve vašem přítomném okamžiku.

Hledejte řešení někde uprostřed – z místa rovnováhy a inkluze tak, aby výsledek prospěl všem zúčastněným. Když se vám podaří konečně přijmout svou energetickou nezávislost, uvidíte, že nikdo bez vašeho svolení nemůže narušit vás prostor. Odsud dále se budete cítit mnohem bezpečněji v rámci spojení s ostatními, které se stane benefitem pro všechny kolem včetně vás.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.