Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Člověk, který zažívá duchovní probuzení, může mít pocit, jako by se stal pilotem závodního auta, přičemž ti ostatní jdou pouze pěšky po straně silnice. Je ale důležité si uvědomit, že obě skupiny se pohybují vpřed a jedna z nich není nutně lepší než ta druhá.

Existuje mnoho lidí, kteří pro tuto inkarnaci nemají duchovní probuzení na svém „seznamu úkolů“. Možná se v minulosti na toto téma soustředili a nyní si prostě zvolili pauzu. Rozhodli se věnovat jiným oblastem lidské zkušenosti a přitom posloužit i vám – vytvořit stabilitu, zdroje a čas, které potřebujete pro svobodné přijetí svého vlastního osvícení.

Tato role je úplně stejně posvátná jako role duchovního hledajícího. Často to může být i střídavá výměna mezi dvěma dušemi. Jeden život jste podporovatelem vy a zase naopak. A i když se může stát nebo zdát, že podporovatele vůbec duchovní aspekt nezajímá, obě role jsou si zcela rovné a podobně důležité.

Pamatujte, že vy všichni jste mistři, kteří dokonale odehráváte role, které jste si v tomto životě přáli vyjádřit. Pokud se naučíte respektovat schopnosti ostatních i jejich vlastní cestu, naleznete ve společnýc interakcích mnohem více uspokojení a pohodlí.

Vězte, že se posouváte dopředu společně, ať už tou nebo jinou cestou. Vzájemně si pomáháte způsobem, který je přirozený a dokonalý.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.