Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Dnes bychom se rádi soustředili na téma úmyslné změny vibrace. Dualita ve vašem světě vám umožňuje neustálý přísun různých zkušeností, na které se můžete soustředit. Pojďme se společně zaměřit na to, jak můžete záměrně zvýšit svou vibraci a tím se dostat do souladu s vašimi největšími přáními.

Nepopíráme, že když se vám dějí věci, jež považujete za dobré, je snadné se cítit dobře. A naopak, když zažíváte něco negativního, je mnohem náročnější zůstat pozitivní.

Je důležité vědět, že čím více umožníte vědomě určitým myšlenkám expandovat ve vaší mysli, tím budete vibračně blíže podobným zážitkům.

Všimli jsme si, jak se mnoho z vás často cítí jako oběti vlastních okolností. Fyzická zkušenost, kterou v daný moment zažíváte, přímo reflektuje vaši dominantní vibraci, kterou aktuálně držíte. Většina lidí má v tomto ohledu „široké pole působnosti“ – během dne dokáže oscilovat mezi vysokou vibrací (skvělé pocity) a velmi nízkou, či něco mezi tím.

Rádi bychom poukázali na to, jak mocní ve skutečnosti jste s ohledem na změnu vaší vibrace. Okolnosti kolem vás budou vždy obsahovat pozitivní i negativní aspekt – žijete ve světě duality. Přesto existují jisté spouštěče. Některé myšlenky spouští pozitivnější, příjemné pocity, zatímco další vám připomínají výzvy a problémy, které se zdají být neřešitelné.

Klíčem ke změně té nejvíce dominantní vibrace ve vašem životě je změna vašich nejčastějích, opakujících se myšlenek. Všichni máte určité oblasti života, kde vám to vychází a věci manifestujete snadno. Pak jsou tu ty, ve kterých jste vždy cítili určité bloky. S tím, co vám v životě většinou nebo vždy fungovalo, máte spojenou lehkost. Nevěnujete v tomto ohledu skoro žádný čas obavám a prostě očekáváte, že to bude fungovat. Doposud to tak bylo, tak proč by tomu tak nebylo i nadále?

No a pak je tu druhá strana mince. Věci a události, s kterými jste vždy bojovali. Ty mají společnou jednu věc – je kolem nich mnoho obav a znepokojení. Jste zaměřeni zejména na absenci toho, co si přejete a na přítomnost překážek s tím spojených. Pamatujte si, že to, na co se soustředíte, vždy roste bez ohledu na to, proč se na to soustředíte. Zkuste si to představit jako instrukci Vesmíru – „ano, tohoto chci více“.

Čtěte také:  Jak funguje nemoc a jak se zbavit strachu z nemoci

Snažte se soustředit více na ty oblasti ve vašem životě, které fungují a jež můžete ocenit. To vám přinese vnitřní mír. Nezáleží na tom, proč se cítíte dobře, důležité je, že je tomu tak. Nemusíte být neustále soustředění na své sny, abyste se dostali do jejich vibračního souladu.

Naučit se, jak přesměrovat svou pozornost chce minimálně na začátku jistý trénink. Jakmile jej ale začnete začleňovat do vašeho každodenního života, zformuje to nový návyk. Doslova budete svou mysl se záměrným úmyslem trénovat, jako by to byl sval a ne to, čemu říkáme jízda na „autopilot“.

Když se soustředíte na myšlenky, které vám navozují pocity štěstí, míru a radosti, měníte tím svou vibraci. Ihned ucítíte změnu ve vašem emocionálním stavu, který indikuje, kde se vibračně nacházíte. Proto, abyste mohli svou pozornost nasměrovat jinam, není nutné, aby se ve vašem fyzickém světě něco změnilo. Ujišťujeme vás, že jakmile tak učiníte, vaše realita nebude mít na výběr a tuto změnu musí reflektovat.

Vesmír vám vždy zrcadlí to, co si „nosíte“ uvnitř. Jste neustálým majákem vibrace, která vyvolává zkušenosti, lidi a okolnosti, jež jsou na „stejné vlně“. Opravdu jste tvůrcem své vlastní reality a zkušenosti. Vaše sny jsou manifestovány v rámci vysokých vibrací jako jsou láska, radost, optimismus, nadšení a mír. Najděte si v rámci vaší reality jakoukoli záminku proto, abyste se s nimi sladili – tím se také sladíte se svými nejniternějšími přáními.

Doufáme, že jsme vám timto posloužili.

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.