Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Většina lidí rozumí konceptu „odevzdání“ se a proudu života, přesto mají potíže v tomto stavu víry a důvěry vydržet delší dobu. Důvodem je strach a pochyby. Co by se stalo, kdyby náhodou vše, co si člověk přeje, vyšlo? Když totiž nezůstanete dostatečně dlouho v tomto stavu důvěry v proces života, nemohou se ony magické události dostavit.

Pokud tedy nyní víte, že důvěra je hlavním faktorem, proč nezkusit zaexperimentovat s určitými technikami, které by vám v tomto stavu pomohly? Můžete použít afirmace jako „Bůh mne nyní vede“. Nebo se prostě rozhodnout, že by bylo zajímavé pozorovat, co se stane, když se člověk nechá unášet proudem života. Pozorujte vše z místa neutrality a odpoutejte se od emočních reakcí, strachu a pochyb.

Najděte si cokoli, co vám funguje, než ony pochyby udeří. Neexistuje jedno všespásné řešení pro všechny. Věci, které vám pomáhají cítit se lépe, klidně a jsou vám podporou. Vzpomeňte si na ně vždy předtím, když cítíte, že se blíží obvyklá reakce na konkrétní okolnosti. Když pak zůstanete ve stavu „odevzdání se“ dostatečně dlouho, vaše duše i další pomocníci vás nasměrují k vašim největším potenciálům.

Pamatujte si také, že tam, kde je strach a pochybování, je největší růst (vaše ego by se nesnažilo zpět uzmout kontrolu, kdybyste nebyli blízko něčemu velkému). Jejich spuštění tedy můžete považovat za znak toho, že jste na stopě objevu pozitivní změny.

Kombinace „odevzdání se“, víry, proudu a důvěry je navigačním systémem uvědomělých tvůrců. Když to přijmete za své, bude to jeden z nejvíce tranformačních činů, který pro sebe můžete udělat.

Trinity Esoterics Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.