Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Mír či klid je mocná stabilizující energie. Čím častěji jste schopni se dostat do pocitu klidu a míru, tím více dokážete posloužit nejen sobě, ale i ostatním a planetě Zemi. Ale, co se situacemi, kdy se vám nedaří tak toužený klid najít?

Klid je výsledkem kombinace víry, důvěry, akceptace a umožňování. Pokud tedy hledáte klid a nedaří se vám to, soustřeďte se na jeho základní elementy. Prohlubte svou víru skrze meditaci. Pečujte o svou důvěru při práci s odevzdáním se a proudem života tak dlouho, dokud neuvidíte, jak moc jste milovaní a podporovaní Vesmírem, který vás zbožňuje.

Když prohloubíte svou víru a důvěru, akceptace a umožňování budou samy automaticky následovat. Uvědomíte si, že všechny věci a události pro vás mají smysl. Začnete být ochotni přijímat moudrost univerzálního načasování věcí. Tento neuvěřitelně inteligentní a milující systém slouží vám i všem ostatním.

Mír a klid nepřichází jen, když jste v souladu se Zdrojem, ale také z uvědomění, že i vy jste součástí všeho, co jest. Pokud se vám nedaří naladit se na pocity klidu přímo, použijte zmíněné základní elementy – odevzdání se, víru, proud života a důvěru, které vedou k akceptaci a umožňování. To vás nakonec přirozenou cestou přivede k vytouženému pocitu pokoje.

Archangel Gabriel via Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.