Channeling

Čím jste klidnější, tím více pomáháte sobě i ostatním

Klid

Mír či klid je mocná stabilizující energie. Čím častěji jste schopni se dostat do pocitu klidu a míru, tím více dokážete posloužit nejen sobě, ale i ostatním a planetě Zemi. Ale, co se situacemi, kdy se vám nedaří tak toužený klid najít?

Klid je výsledkem kombinace víry, důvěry, akceptace a umožňování. Pokud tedy hledáte klid a nedaří se vám to, soustřeďte se na jeho základní elementy. Prohlubte svou víru skrze meditaci. Pečujte o svou důvěru při práci s odevzdáním se a proudem života tak dlouho, dokud neuvidíte, jak moc jste milovaní a podporovaní Vesmírem, který vás zbožňuje.

Když prohloubíte svou víru a důvěru, akceptace a umožňování budou samy automaticky následovat. Uvědomíte si, že všechny věci a události pro vás mají smysl. Začnete být ochotni přijímat moudrost univerzálního načasování věcí. Tento neuvěřitelně inteligentní a milující systém slouží vám i všem ostatním.

Mír a klid nepřichází jen, když jste v souladu se Zdrojem, ale také z uvědomění, že i vy jste součástí všeho, co jest. Pokud se vám nedaří naladit se na pocity klidu přímo, použijte zmíněné základní elementy – odevzdání se, víru, proud života a důvěru, které vedou k akceptaci a umožňování. To vás nakonec přirozenou cestou přivede k vytouženému pocitu pokoje.

Podpořit bennu.cz

0 %