Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pokud chcete akcelerovat svůj duchovní růst, je tu jeden klíčový prvek, který je třeba si osvojit. Duchovní růst spočívá v milování a akceptování sebe sama hluboce jako celistvou bytost, kterou jste právě teď.

Tím všechny programy vaší falešné reality jednoduše zmizí v vašeho vesmíru. Místo abyste pokračovali ve vytváření sabotujících situací, navrátíte se zpět ke svému srdci.

Nelze si myslet, že se budete mít rádi dosáhnete vyvinutějšího, osvícenějšího nebo perfektního stavu bytí. Je to právě tato krutá a oslabující sebekritika, která vám brání růst, expandovat a vidět své skutečné světlo. Je to také důvod, proč si lidé navzájem ubližují.

Duchovní růst znamená milovat toho člověka, kým jste právě teď.

Neodsuzovat se za to, že jste nedosáhli určitého vykonstruovaného stavu dokonalosti. Zbavte se myšlenky, že existuje nějaký ideální obraz osvícení či realizace, které musíte dosáhnout, abyste se mohli akceptovat. Kým jste nyní je perfektní. Akceptujte se. Buďte sami sebou. Chovejte se k ostatním s láskou.

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.