Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Mnoho z vás je často upnuto na myšlenku, že pohodlí ostatních je na prvním místě, ale přitom zapomínáte na své vlastní. Někteří si dokonce myslí, že utrpení je něco ušlechtilého nebo, že bez něj to nejde.

Vyzýváme vás, abyste nepodceňovali důležitost svého vlastního pohodlí. Je to nutný předpoklad pro vaši spokojenost a rovnováhu. Je základem pro vaši tvorbu. Pokud jste chronicky v nepohodlí a neustále ignorujete svoje potřeby, způsobí to „přepnutí“ do módu přežití. Veškerou svou energii pak vyplýtváte na udržení této dynamiky. Navíc vám nezbyde nic pro ostatní nebo na vytvoření života, který si přejete zažít a který si zasloužíte.

To, co reprezentuje pohodlí pro vás, nemusí být pohodlím pro ostatní. Dejte si svolení být expertem / expertkou na vás samotné. Uctěte svou potřebu komfortu bez toho, abyste se posuzovali. Pochopte, že tím, že si zvolíte pohodlí, dáváte vesmíru signál, že akceptujete jeho podporu i dary. Posunete se tak z místa odloučení a nedostatku do stavu začlenění a přijímání.

Pokud někdy budete mít pocit, že vaše vlastní pohodlí není prioritou, zastavte se na moment a zeptejte se sami sebe – je toto skutečně souladu s tím, kdo jsem dnes a jak by měla podpora energiemi fungovat? Když tak učiníte, zjistíte, že cokoliv, co je proti vašim vlastním potřebám a komfortu, pochází ze staré energie a představuje ještě zastaralejší přesvědčení. Je na čase je vyměnit za nová, tedy taková, jež uctívají a podporují vás a vaši evoluci.

Žít pohodlně neznamená být povrchní. Je to zásadní aspekt pro základy, které potřebujete pro váš růst a sebevyjádření. Vaše pohodlí podporuje váš soulad. Dostát svým potřebám a vidět je jako stejně důležité v porovnání s potřebami ostatních, je aktem sebelásky a moudrosti. Když jsou vaše potřeby zcela naplněny, můžete pak nasměrovat veškerou svou energii, kterou jste vkládali do vašeho přežívání, do vyjádření sebe sama, tvoření a kreativity.

Archangel Gabriel through Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com/2017/11/04/daily-message-saturday-november-4-2017/

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.