Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

V tomto vesmíru neexistuje žádná jedna absolutní pravda. Existuje pouze vnímání (něčeho), nahlížení. Realita JE. Tečka. Vše ostatní je příběhem, který tvoříme nahlížením na onu realitu.

Vaše pohledy, názory jsou JEN vaše. Umožňují vám zažívat realitu, a to je i jejich smyslem. Proto neexistuje žádné „dobré“ či „špatné“. Vždy se rozhodujete na základě svých přesvědčení, pohledů. Není podstatné, abyste rozlišili, které z vašich vjemů jsou skutečné či ne. Důležité je, že tyto vjemy jsou pravdivé pro vás. A jestliže je tomu tak, pak vaše realita musí být skutečná a nevyvratitelná. Pokud se někdy setkáte s někým, kdo má (podle vás) lepší náhled na realitu než-li vy, někdy tuto osobu poslechnete a přijmete její pohled za svůj.

Čím dál tím více z vás však zamítá onu myšlenku, že někdo „zvnějšku“ má ten perfektní nebo správný pohled na realitu. Díky tomu se vyvíjíte. Učíte se být zodpovědní za realitu, kterou zažíváte. Jen proto, že se vám realita nějak jeví, neznamená to však, že jí musíte vnímat stále stejně. Jste tvární. Flexibilní.

Můžete se adaptovat a změnit svůj pohled na realitu tak, aby vám lépe vyhovoval.

V žádném případě není třeba obecná shoda. Shodovat se na něčem z vás nečiní silnější. Diverzita ano. Ta je skutečným výsledkem různých pohledů, které máte na realitu. Každý si svůj pohled volí, ovšem jen málokdo ví, že je tomu opravdu tak.

Vědomí toho, že si lze zvolit, jak můžeme realitu vnímat, je stěžejní částí procesu „probuzení“. Vědomá volba toho, jak vnímáte, a co vnímáte, je dalším pozitivním krokem vaší evoluce.

Nejdůležitější pohled ze všech pro vaši duševní pohodu je ten na vás samotné. Změníte-li pohled na sebe sama, změníte vše ostatní. Dívejte se na realitu tak, jak jí chcete zažívat. Zasloužíte si v takové totiž žít.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.