Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Jste v období, kdy začínáte zpochybňovat příběhy, kterým jste byli od mala vystavováni. Všímáte si toho, že ti, co je vypráví, mají vedlejší motiv. Chtějí, abyste věřili tomu, co říkají. Obvykle se hájí tím, že je to pro vaše vlastní dobro, ochranu či bezpečí. To je jeden ze způsobů, kterým se mocní udržují u moci a využívají jej ke kontrole ostatních lidí.

Jenomže lidé se probouzejí a uvědomují si, že ta přesvědčení, která se dědila z generace na generaci, nejsou těmi, která chtějí mít. Je to součást procesu zbavování se programů, který probíhá na energetické úrovni. Děje se tak i proto, že nyní již máte jednoduchý přístup k informacím.

V tomto věku je zcela nemožné, aby něco zůstalo tajemstvím. Postupně se dozvídáte o lžích a manipulacích uvnitř vlád, korporací a médií, což vede k tomu, že postupně posilujete svou vlastní osobní moc.

Když změníte cíl své pozornosti z lidí, kteří lžou, manipulují a mlží na to, co změnit skutečně můžete, získáváte tím svou vlastní moc zpět. Nemluvíme ale o protestech vůči těm, kteří jsou u moci. Úplně je přestaňte uznávat, potvrzovat.

Najděte si svou vlastní pravdu, dostaňte se do souladu se svou osobní silou – staňte se svou vlastní autoritou.

Nemusíte zdolat větrné mlýny či strhnout domky z karet. Rozpadnou se samy. Jediné, co musíte udělat pro vytvoření reality, kterou chcete zažívat, je, zaměřit svou pozornost na to, co tvořit chcete. Není třeba se ohlížet kamkoli mimo sebe, aby to za vás někdo udělal.

Co potřebujete, jsou nové systémy – a kdo je pro tento úkol lepší, než ti, co byli těmi starými celý život utlačováni? Navrhujeme tedy, abyste se soustředili na onu jiskru „Božství“, která existuje v každém z vás. Na sílu, kterou máte a koncentrovali se a tvořili to, po čem toužíte. Pak se ona velká změna stane realitou.

The 9th Dimensional Arcturian Council Zdroj: danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.