Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Máte schopnost zažít vše, co si přejete. Jste schopni „skákat“ z jedné časové linie a paralelního vesmíru do jiného díky schopnostem, které máte již od narození. Trénovali jste, ladili své dovednosti a probudili i některé nové – to vás přivedlo právě do tohoto momentu vaší evoluce.

Nyní, když jste uvědomělejší a zkušenější, navrhujeme, abyste si dopřáli plnými doušky zážít to, čeho jste schopni. Pokud je vaše touha dostatečně silná, soustřeďte se na vibraci svého přání a pak bez jakékoli znalosti, jak se pohybovat mezi časovými liniemi nebo paralelními světy, se tak stane.

Prvním krokem k tomu vytvořit něco nového, je opuštění minulosti. Své předchozí zkušenosti propustíte tak, že s nimi nebudete bojovat, cítit k nim odpor a soudit je. Když se přestanete zostuzovat a dávat si vinu za to, kde nyní jste a kde jste byli, posunete se do místa tvorby, kde je možné ledacos.

Ladíte-li se na zážitky, které chcete zažít, nezapomínejte na to, že vše již existuje ve vás. Jediný způsob, jak to lze minout, je tento fakt ignorovat. Pokud budete ignorovat svou moc a potenciál, budete nadále hypnotizováni svou stávající realitou a současnými okolnostmi vašeho života. Přesto nikdo z vás nemá nic předurčeno.

Všichni jste vědomí tvůrci svojí reality.

Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již 3 roky připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Leave A Reply