Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Největší komfort zažijete, když se vám podaří, aby všechny vaše části sebe sama spolupracovaly na vaší expanzi a evoluci. To znamená vážit si jak mysli, tak srdce. A jak to učiníte? Tím, že oběma rozdělíte úkoly.

Umožněte svojí mysli tvořit velké záměry. Používejte ji na rozpoznání znamení a synchronicit. Povzbuďte ji, aby si všímala věcí, za které je důvod být vděčný. Nechte ji formulovat otázky k vesmíru, jež mohou vést k novým objevům. Jsou to skvělé způsoby, jak ji můžete využít a uctít tak svou lidskou část.

Jakmile mysl svůj úkol splní, můžete předat „štafetu“ svému srdci. To funguje skrze expanzi, lásku, odevzdání se a plynutí životem. Podporuje sebevědomý pohyb směrem kupředu.

Mysl je vlastně takový operační systém člověka a srdce zase operačním systémem duše. Oba jsou pro člověka při jeho duchovní zkušenosti nezbytné. Pokud využijete vrozené dary obou částí spolu s vaší moudrostí a vnitřní navigací, získáte celou hloubku zážitků, jež mohou společně nabídnout.

Archangel Gabriel via Shelley Young Zdroj: trinityesoterics.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.