Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Pro ty z vás, kteří si zvolili být probuzení v této inkarnaci v tomto období změny, to doposud byla pěkná jízda. Vybrali jste si být vůdci změn energie a díky tomu zažíváte nepříliš ideální životy v rámci 3. dimenze.

Jinými slovy, potřebovali jste důvod, který by vás nasměroval směrem dovnitř. Abyste toužili po tom, zažít něco víc, než tato planeta dokáže nabídnout.

A tak jste hledali útočiště v meditaci, způsoby, jak se uzdravit skrze duchovní praktiky. Hledali jste také spojení s ostatnímy bytostmi, včetně těch z jiných částí galaxie. To všecho vám posloužilo ve vašem před-inkarnačním úkolu – dostat se do popředí této změny na Zemi.

Pokud byste se rozhodli místo toho inkarnovat do dokonalých životů se spoustou lásky, hojnosti, jasnosti, přátel a všeho, co obvykle lidé chtějí od života, neučinili byste ony nutné kroky, jež vás vedou k touze být něčím víc, než jen fyzickou bytostí. Setkali jste se také s výzvami, které vám pomohly se dostat do kontaktu s bolestí, traumaty a negativními emocemi.

Proč ale tohle všechno? Proč je to součástí vaší duchovní evoluce, jež jste hledali ještě před vaší inkarnací na Zemi? Právě díky zážitku toho, čemu říkáte negativní nebo nechtěné, přivoláváte do svého života více energie. Její hybná síla je větší a stáváte se také více soustředěnými.

Chcete být totiž tvůrci 5. dimenze, bytostmi, jež operují pomocí vibrace – a tím se také stáváte. Díky spojení se sebou samými, které se vám podařilo; spolu s přístupem k těmto vibracím. A pomocí těchto vibrací se stáváte velmi zběhlými v tvoření vlastní reality.

Prvním krokem je vždy utváření sebe sama. Jak tedy vytváříte svou 5 dimenzionální verzi, dostáváte se na časovou linii pro hladký přechod do 5. dimenze, kde budete mít k dispozici všechny potřebné nástroje k tomu, abyste také pomohli ostatním na jejich cestě.

The 9D Arcturian Council Zdroj: www.danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.