Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.  Podpořit Bennu.cz

Nyní více než kdy jindy lze pozorovat čím dál více uvědomění mezi lidmi na Zemi. Pro ty z vás, kteří jsou probuzení a v „přední frontě“ vědomí, je to skvělý čas pro sdílení vašich zkušeností o temnotě s ostatními. O věcech negativních, o tom, za co jste se dříve styděli, ale nyní jste je již integrovali.

Sdílení vašich příběhů je vynikajícím způsobem, jak pomoci ostatním se dostat tam, kam jste zatím na své cestě došli vy. Lidé potřebují vědět, že ve svém průzkumu všech svých aspektů nejsou sami. Sdílejte i své metody a techniky, které vám pomohly se dostat skrze temná období, kdy jste si již mysleli, že už to nezvládnete.

Mnozí z vás měli v určité části života sebevražedné myšlenky – a i přes to, že to může znít smutně – je to normální důsledek probuzení. Tím, že se o tuto zkušenost s ostatními podělíte, jim pomůže se dostat skrze vlastní temnou „noc“ duše. Vědomí toho, kým jste byli v minulých životech, negativní myšlenky či akce, s kterými jste přišli v tomto životě do kontaktu, všechny tyto typy zkušeností vytváří při jejich sdílení dialog.

Cílem je tyto zkušenosti demystifikovat a odstranit jejich emocionální a energetický náboj. Lidé se často cítí uvězněni svými vlastními myšlenkami a pocity, protože si myslí, že jsou jediní, kdo je mají. Tím ale onu temnotu odsunují zase hluboko zpět.

Navrhujeme, abyste ostatním pomohli se srovnat s tím, co naleznou uvnitř sebe. Učinit tak můžete skrze svoje blogy či sociální sítě. Tím, že s lidmi budete mluvit a podělíte se o své zkušenosti. Jak vy jste ona období překlenuli. Je to aktem laskavosti a služby zbytku lidstva. Je čas tyto zkušenosti začít brát jako normální, aby je lidé mohly nechat jít a pokračovali v budování budoucnosti – lepší budoucnosti pro celé lidstvo.

Arcturian Council channeled by Daniel Scranton Zdroj: danielscranton.com

Donation

Když už jste tady...

Máme na vás malou prosbu. Mnoho lidí čte Bennu.cz, ale reklamní systémy již dlouhodobě nefungují. Celý projekt tak již víc než 6 let připravujeme na naše náklady. Ne, nehodláme přejít na systém pouze pro platící jako ostatní - snažíme se tvořit otevřeně. Abychom však mohli pokračovat a hlavně - Bennu.cz rozvíjet, potřebujeme vaši pomoc. Bennu.cz je nezávislý magazín, který stojí mnoho času, peněz i práce. Děláme to ale proto, že věříme, že naše tvorba i perspektiva má smysl - může se stát totiž i tou vaší.

Pokud se vám náš obsah líbí a podpoříte ho - bude budoucnost tohoto projektu mnohem jistější. Děkujeme.

Vyberte způsob platby
Vaše údaje

Děkujeme za Vaše rozhodnutí přispět na chod a rozvoj stránek Bennu.cz!

Pro dokončení daru převodem prosím následujte tyto instrukce:


Zvolenou částku zašlete na č. účtu: 51-6885910227/0100 (KB)

Do poznámky prosím uveďte svoje (alespoň křestní) jméno nebo e-mail, případně pak použijte variabilní symbol, který Vám po potvrzení zašleme na e-mail. Vaše údaje nám slouží pouze pro identifikaci dárců, neposkytujeme je třetím stranám.


IBAN: CZ3101000000516885910227

Na Váš e-mail zároveň posíláme tyto instrukce, pokud se rozhodnete dar poslat později.

Dar celkem: 250Kč

Autor

Master in realization.